Leukemia?

Príspevok v téme: Leukemia?
arašid

Bojím sa že ju mám :(.Mal som už dlhší pocit že so mnou niečo nie je v poriadku a začínal som si myslieť že ide o leukemiu.Neviem prečo.Na nete som si pozeral príznaky a podľa môjho názoru sa to hodí na mňa.
Mám 17 rokov. Asi do 4 rokov som trpel anémiu, bol som na liečení a prešlo to. Od vtedy až do 16 rokov som nikdy nebol vážne chorý len nejaké lahké prechladnutia ktoré trvali pár dní. Teraz za posledný rok som skončil s angínov v nemocnici, o pár mesiacov som mal chrípku ktorá bola preliečená ale už asi 5 mesiacov neustále hlavne ráno a večer kícham,mám hlieny v nose,Asi pred 2 týždňami som mal angínu s teplotami.Bol som tento rok viac chorý ako za celý život skoro. Okrem toho mám bolavé kĺby už asi 2 roky.Som športovec ale bol som asi u 6 doktorov a nikto nič nezistil.Všetci vraveli že to prejde.No neprešlo.Trápia ma aj bolesti hlavy.Normálne sa učím na jednotky ale ak príde na mňa tá bolesť mám problémy trochu s chápaním a som ako spomalený.Ak to začne trvá to až kým sa nevyspím.Bývam aj unavený na to že som mladý 17 ročný chalan chodievam spávať niekedy už o 20 hod.Maximálne som hore do 22 a mám čo robiť aby som vydržal.Mám kožné ťažkosti.Pokošku nemám bledú skôr nadmerne červenú.Vypadávajú mi vlasy.V poslednej dobe sa objavilo nechutenstvo jesť mám pocit že som najedený.Hoci ešte pred pár týždňami som dokázal vyjesť celú chladničku v priebehu dňa.Nemávam nočné potenie ale skor sa spotím alebo skôr "zamastím" veľmi cez deň.Začínam byť aj dosť depresívny...Viete poradiť o čo by mohlo ísť?

arašíd

pauli 73 prečítal som si to o tom roaccutane.Vedel som že je to svinstvo, jedine som nevedel že sa následky môžu prejaviť aj po ukončení liečby. Mohlo mi to zničiť vlasy.Mal som ich ozaj krásne husté a teraz o nich pomlčím. Ale čo všetko to ostatné? Počas liečby som pociťoval aj úskoť ale po vysadený to prešlo.

j

aj ta alergia by stala za uvazenie, v tom by tiez mohol pomoct imunolog
ono sa to nezda, ale ked je dlho neodhalena alergia a organizmus je niecim stale drazdeny, moze to mat aj taketo zavazne prejavy

arašid

Suché sliznice nemávam. Jedine po umytí mám suchú kožu ale zamastí sa počas dňa. Mlieku som sa vyhýbal dlhú dobu. No na toto mi nerobili žiadne testy tak neviem či by som mohol byť na niečo alergický.Pohybujem sa v rôznych prostrediach a vždy je to rovnaké.Tak neviem

j

spominal si viacerych lekarov, kazdy robi ciastocne krvne testy zo svojho pohladu, ja by som mozno este skusila imunologa kompletne prezriet imunitu, nie len tie bezne testy ale poriadne, podrobne, imunita vie narobit kopec problemov

arašid

pauli 73 ja som sa len ozaj začal zaujímať čo by mi mohlo byť.Ja nechcem mať žiadnu chorobu chcem byť len zdravý.No zároveň ako chodím ku doktorom vymeškávam dosť školu a kedže mám 17 doktorov financujú rodičia a nie doktory ale ja od nich počúvam že to veľa stojí a nič nezistia.Maximálne mi dajú vytamíny.Reumatologička mi dala aj magnézium a myslím B12 alebo B6,neviem už, to bola na zlepšenie psychiky lebo vravela že to je zo psychiky ako vravíš ty.No vôbec nič sa nezmenilo.Všade počúvam aby som myslel pozitívne.No nie je to práve ľahké keď aj máš super náladu no večer si unavený ako kôň aj keď nič nerobíš, ráno sa zobudíš kíchať mám plný nos sopla,pozrieš sa do zrkadla a nové vyrážky, počas dňa ti tvár sčervenie a zamastí sa veĺmi.A ak sa k tomu prída bolesť hlavy alebo bolesť kĺbov ozaj to nie je práve naj.