Leukemia?

Príspevok v téme: Leukemia?
arašid

Bojím sa že ju mám :(.Mal som už dlhší pocit že so mnou niečo nie je v poriadku a začínal som si myslieť že ide o leukemiu.Neviem prečo.Na nete som si pozeral príznaky a podľa môjho názoru sa to hodí na mňa.
Mám 17 rokov. Asi do 4 rokov som trpel anémiu, bol som na liečení a prešlo to. Od vtedy až do 16 rokov som nikdy nebol vážne chorý len nejaké lahké prechladnutia ktoré trvali pár dní. Teraz za posledný rok som skončil s angínov v nemocnici, o pár mesiacov som mal chrípku ktorá bola preliečená ale už asi 5 mesiacov neustále hlavne ráno a večer kícham,mám hlieny v nose,Asi pred 2 týždňami som mal angínu s teplotami.Bol som tento rok viac chorý ako za celý život skoro. Okrem toho mám bolavé kĺby už asi 2 roky.Som športovec ale bol som asi u 6 doktorov a nikto nič nezistil.Všetci vraveli že to prejde.No neprešlo.Trápia ma aj bolesti hlavy.Normálne sa učím na jednotky ale ak príde na mňa tá bolesť mám problémy trochu s chápaním a som ako spomalený.Ak to začne trvá to až kým sa nevyspím.Bývam aj unavený na to že som mladý 17 ročný chalan chodievam spávať niekedy už o 20 hod.Maximálne som hore do 22 a mám čo robiť aby som vydržal.Mám kožné ťažkosti.Pokošku nemám bledú skôr nadmerne červenú.Vypadávajú mi vlasy.V poslednej dobe sa objavilo nechutenstvo jesť mám pocit že som najedený.Hoci ešte pred pár týždňami som dokázal vyjesť celú chladničku v priebehu dňa.Nemávam nočné potenie ale skor sa spotím alebo skôr "zamastím" veľmi cez deň.Začínam byť aj dosť depresívny...Viete poradiť o čo by mohlo ísť?

pauli 73

ale ved ano, ale hádam sa nemýlia všetci naraz...ved písal,že bol u viacerých a nič mu nezistili:(
každopádne už sa nejdem starať...lebo neviem dalej poradiť:(

arašid

Beriem vytamíny, lejem do seba čaje, od bilinkových po všeliake ovocné a nič. Skúšal som na zvýšenie imunity aj glutamín. A naozaj stle je všetko rovnako. V nemocnici a aj doma som bol preliečený antibiotikami kvôli chrípke a angíne.

Čo sa týka kože. Dlhú dobu ma trápila vážna forma akné.Navšívil som kožnú a tá to dala ako tak doporiadku. Bol som preliečený i roaccutanom.Akné mám na chrbte a pleciach.Na tvári sa mi skôr tvoria také biele vyrážky alebo skôr biele miesta ktoré sú pod kožov.Ak stojím oproti svetlu je vidieť nerovnosti.Mám pár zapálaných vyrážok na tvári no chrbát a plecia sú na tom dosť zle.Niekedy sa to zlepší na pár dní a znovu to vypukne. Kožná vraví že je to v poriadku no ja nemyslím. A kožu mávam dosť červenú akoby moc prekrvenú. Po preťítaní aj tu na fóre som sa vyše roka vyhýbal, vysmažaným jednlám, bielej čokoláde, mliečným výrobkom, bral vytamíny a k tomu zároveň bol prelečený roaccutanom.Rôzne maste,gély, vytamíny.

jajka001_

pauli, ved ma zdravotne problemy a lekari mu nepomohli, ty by si co robila? lekari nie su neomylni, naopak, su omylni az moc, na to ze maju tak strasne zodpovedne zamestnanie. su to len ludia.

pauli 73

arašid, máš 17 rokov a ty máš všetko prečítané, naštudované...zrejme teba neuspokojuje to, že ti hovoria, že si zdravý a aj tvoja veta tomu naznačuje...nechcem len tak vyhadzovať peniaze a aj tak mi oznámia len, že som zdravý...a keby ti oznámili, že si ťažko chorý by ťa poťešilo viac?
a že máš naštudované knihy o psychike neznamená, že to ovládaš...
ja by som ti rada poradila ale ty zjavne čakáš,že ti tu potvrdi, že si si dobre stanovil leukemiu a to ja bohužial nebudem. Tak ti držim palce aby si čoskoro prišiel na pôvod svojich ťažkostí :)

jajka001_

kup si nieco na zvysenie imunity, podla mna mas nedoliecenu chripku alebo anginu, zapal v tele, ako to ze lekari tvrdia ze ti nic nie je?

arašid

O vsugerácii a psychike viem svoje.Mám prečítané nejaké tie knihy. Nevylučujem túto možnosť ale ja tieto príznaky pociťujem kedykoľvek. Bolo obdobie keď som sa snažil myslieť pozitívne a bral všetko fajn no nič sa nezmenilo.Skôr naopak. Skúšal som už všeličo aj čo sa týka kožných problémov.Mám niekedy depresie ale nie sú spôsobené problémamy čo tu opisujem,zakladajú sa na inom.Jedine kožné problémy ma trápia.
A nehovorím že doktory ma klamú to vôbec,len nemyslím že zdravý človek má mať také problémy ako ja a ktomu v mojom veku.A pritom som bol vždy veľmi zdravý.