Neohybna

Príspevok v téme: Neohybna
alzbee

Zdravim:) Chcela by som sa spytat, ze ako je mozne, ze som tak strasne neohybna? Ako priklad mozem uviest-ked stojim, tak sa vobec nedokazem dotknut prstami spiciek na nohach alebo nedokazem sediet v pravom uhle, pretoze ma strasne taha-boli chrbat a nohy...alebo ked sedim v tom akoze pravom uhle :D, tak tiez sa nedokazem dotknut spiciek...pytam sa zato, lebo mam plno kamosiek, ktore vobec necvicia, ani nerobia ziadny strecing a predsa s takymito ukonmi nemaju problem. Kedysi som 4 roky hravala badminton a potom som prestala. Nemoze to byt tym, ze sa mi akoby skratili svaly alebo co? Povedala som si, ze kazdy den zacnem takym natahovacim strecingom, tak dufam, ze sa to postupne zlepsi:) ale je to pre mna fakt bolestive...taktiez som si zapisala aj na telesnej plavanie, i ked je to len hodinka tyzdenne. A premyslala som aj nad akupunkturou, lebo ja mam nejake miesta podla mna zaseknute, kedze sa mi napriklad stava, ze si kychnem, nieco mi rupne v krizoch a ledva chodim, co ma tam tak picha:( je tu este niekto tak neohybny okrem mna (a mojej sestry:)) ?

pauli 73

alzbee, ale dotknut sa hlavou kolien sa musíš aj teraz, ma neštvi, že si nevieš položiť hlavu na kolená? :)))

pauli 73

alzbee, máš skrátené šľachy, treba natahovacie cvičenia a tak ako napísal Denz, čoskoro si ich budeš aj cmulat :)))

Denz

no jednoznacne treba pohyb....ak to nie je vahou.
Rano vstat a dat si rozcvicku pekne a po par dnoch si chytis palceky na nohach a o par mesiacov si ich mozno budes moct aj cmulat:))

alzbee

Ved mam 20! :D a ked vidim stare babicky ako trhaju burinu v zahrade s nohami vystretymi a rukami na zemi, tak im ticho zavidim :D