Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zapal

BEJKA

mam problemi 2zapal v krvi a nevedia mi to zistit už 2 roky a pritom sami stracaju červene krvinky a som mala šetky višetrenia okrem gastra ...ked niekto ma taki problem tak mi napiste dakujem

RNG

zimnica je obvykle dosledok zamorenia tela toxinami a z toho vyplyvajucej slabosti. Zapaly su obvykle z roznej mikrobialnej cinnosti alebo z nahromadenia latok, ktore zamoruju telo
Bran sa!
Protizapalove latky sice potlacia zapal, ale neadresuju pricinu(curcumin, dumbier, boswelicka kyselina,GLA, a rozne enzymi, ako bromelain serrapeptaza a mnohe ine, ktore odmoruju telo.
Ale musis brat aj nieco (viacero veci, podla moznosti, kedze nevies aky mikrob ti to sposobuje) ako napr citricidal, oreganovy olej, colostrum, extrakt z olivovych listov, graviola, uncaria tometosa,lapacho a rozne antiviralne, adaptogeny a posilnovace telesnej obrany, najma betaglukany v dostatocnych davkach.
Na viralne pozri na temu -odkaz odstránený-

No a samozrejme vitaminy, najma C D-3 a E, selen, zinok jod a probiotika, to radim kazdemu, aj zdravym na udrzbu zdravia a predchadzanie chorobam

odpovedam

to skor zo zvysenej teploty aleboo horucky... ale nie som dobornik. No telo si bezne vytvara pri zapale zvysenu teplotu, lahsie tak bojuje proti nakaze. Tak vezmi teplomer a meraj :-)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zapal - Fórum - ZDRAVIE.sk