Mladost .. život.. a jeho plynutie ...

Príspevok v téme: Mladost .. život.. a jeho plynutie ...
dada000

Aj vy mate obcas taky pocit, ze vas zivot len tak mechanicky plynie,?? Skutocne, mam pocit ze ten cas neuveritelne leti . O chvilku zas vianoce , zase silvester, Novy rok .. Znova a znova..
Chcela by som si svoj zivot asi viacej vychutnavat . Len skoda ze povahou som melancholik ako vysity. Vela veci vidim cierne , pripadne dokonca ciernejsie ako su ....Chcela by som to zmenit. Preco som vlastne dnes doma a neuzivam si vecer niekde na diskoteke? Hm tiez neviem .. Mam v hlave akosi veela myslienok .. Ozaj , a pamatate na svoju prvu lasku?? Na ten uzasny pocit... prva pusa.. prve kino.. Pamatate?? Ake to bolo ... Prechadzka mestom ked snezilo... Ked prsalo .. ale vam to bolo jedno :) Jeej bolo to take krasne.. tie obavy.. Mam 18 a mam to za sebou .. :)) Hoci sa to skoncilo .. placom a neuveritelnym smutkom .. bolo to krasne , a zostali sme kamosi . :)) Mozno sa vam zda , ze pisem akosi od veci ale... Nie je ten zivot v mladosti krasny????:)) Tolko veci chcem este zazit, skusit, ... skusit to pekne aj to zlee... ved mam 18 ... Pekny vek nie?....:)Kluudne napiste na tuto temu co chcete, vas nazor.. Na to ako ste to citili vy a tak .. Celkovo ... Na mladost , prvu lasku v nej ... a na ten poccit, ked sa vam zda, ze svet vam lezi pri nohach ..

[zruseny1]

aj ja suhlasim s alzbee :)
ja sa necham prekvapit, co mi prinesu nasledovne roky :)) a kedze som optimista, verim ze to bude fajne obdobie

a inak, tu fakt plati, ze kazdy je taky stary na kolko sa citi :)
aa este jedno islandske prislovie mi napadlo v suvislosti s vekom :))
kazdy chce dlho zit, ale nikto nechce aby mu hovorili "stary" :))

alzbee

Ked som mala 13, tak som si povedala, ze chcem mat maximalne 17 a potom uz nechcem dalej dospievat :D ked som mala tych 17, tak som sa uz necitila ako decko, ale ani ako dospela, tak som chcela mat tych 18, aby som sa mohla oficialne citit ako dospelacka :D potom prisla zrazu 19tka a ja som oslavovala do pol osmej rana, lebo ved je to poslednych -nast, nie?:)) no a teraz mam 20 a opat si vravim, ze ako to ide neskutocne rychlo...az ma to chvilami desi...ale kazdy vek ma svoje caro:)) ale byt mladou sa mi fakt strasne paci! neviem si predstavit, ze raz budem mat deti, muza, pracu...ja chcem byt vecna studentka!:)) a chcem byt co najdlhsie mlada:)) ale vek je proste len cislo...zalezi na tom, na kolko sa clovek citi:) napriklad moj dedko mal minuly tyzden 70tku a kondicku i vyzor by mu mohli zavidiet aj mnohi 50nici:))

jajka001_

jasne uplne viem ako to myslis :)) a fakt máš nádherný vek, co ale neznamená ze bude len horsie :))kazdy si to zazil a zasluzene, patrí ti to, uzi si to :)

dada000

jajka fakt?? tak to sa uz tesim ked budem mat tolko co ty..:)) To asi kazdy mlady clovek tak vnima ze vtedy mu je naj .. a vzdy je to inak ako si clovek myslim pretoze ono asi vzdy vdy pride nieco pekne a krajsie.. :) Ved aj ty si este mladucka.. A ja este asi zaba oproti tebe:)) len su to take moje momentalne pocity ak chapes ako to myslim :))

jajka001_

hej hej mala som 19 vravim si, toto je ono, ten najlepsi vek, citim sa super, som najkrajsia aka kedy budem, mam lasku, mladost, zdravie, plna sily, mam vsetko, preco to nemoze trvat vecne? ani si nedokazem tento pocit vychutnat ked viem ze pominie...preco to takto nebude navzdy?
hmm a mam teraz 30 a citim sa este lepsie - co ty na to? :))