CIERNE KRUHY POD OCAMI AKO ZOMBIE

Príspevok v téme: CIERNE KRUHY POD OCAMI AKO ZOMBIE
lillyann

Ahojte,
uz asi vyse polroka robievam na smeny a aj nocne 13 hodinovky. Odrazilo sa to na mojej pleti a najma na partiach pod ocami, vyzeram pernamentne nevyspato. Kolkokrat sa mam vyspat v pohode aby zmizli? :D alebo ake masticky, vitaminy, ci mineraly mi pomozu? A z coho vsetkeho okrem unavy kruhy pod ocami vznikaju?? DAKUJEM ZA VSETKY ODPOVEDE K TEME.

kaciatko7

prostriedkov na precistenie krvi je kopec, uviedla som zihlavovy caj, ktory je univerzalny a viacmenej poruke, predpokladam, ze vela ludi ho ma bezne doma. inac, zda sa mi, ze zihlava obsahuje okrem inych prospesnych latok aj zelezo, myslim, ze to by sa ti teraz tiez zislo.

kaciatko7

inac, oblicky v podstate ovplyvnuju nasu zivotnu energiu, takze ak su vycerpane, aj na zivotnej energii sa to odrazi a naopak.
kruhy pod ocami nie su kozmeticky problem, ale zdravotny, takze nejakou kozmetikou by som to neriesila. precisti si krv, vydatne spavaj a casom zmiznu same.

kaciatko7

oblast pod ocami je podla orientalnej diagnostiky priradena k oblickam, takze akekolvek zmeny pokozky, zafarbenia atd. suvisia s ich oslabenim, pretazenim a nespravnym fungovanim. na pricine moze byt takisto aj unava, ale aj napr. prilis vela zivocisnych vyrobkov, soli, suchych, pecenych jedal atd. takisto tmave kruhy pod ocami vznikaju, ked su v krvi rozne toxiny a oblicky, ak su oslabene, nestihaju krv precistit. vhodne by bolo okrem vydatneho spanku precistit si telo, spravit si nejaku detoxikacnu kuru na precistenie krvi, podporit cinnost obliciek, dodat telu ziviny, zdravu stravu (vela ryze natural, zelenina, orechy, strukoviny, trochu ryb, bieleho masa, klicky atd.) cistu vodu. na cistenie krvi je okrem ineho vyborny aj zihlavovy caj, precisti oblicky.

odpovedam

no mala by si spat aspon 7 hodin denne. Kruhy pod ocami - to moze byt exhaustivny syndrom (od vycerpania a nedostatku spanku), mozu to byt oblicky, kopu inych veci...

Myslim, ze masticky nie su az take ucinne, ja kozmetike velmi neverim, kedze viem o nej viac nez bezni ludia, ktori maju tendenciu verit reklame :-). Skus radsej zajst k lekarovi, aby to nebolo daco vazne...