Zacali mi padat vlasy..

Príspevok v téme: Zacali mi padat vlasy..
nestea

zacali mi nenormalne padat vlasy,co mam robit? existuje na to vlastne nejaka pomoc?pocula som o nejakom pristroji.ale neviem si spomenut, inak som zo ziliny ak by niekto vedel poradit.som z toho nestastna... cez leto mi vypadlo za den 5 vlasov. viem,ze teraz je take obdobie kedy vlasy padaju najviac.. ale ako to mam zastavit alebo aspon obmedzit?nechcem mat v 25ke plesinu,ocenila by som fakt nejaku dobru radu, nie "kup si v drogerke taky a taky sampon" mam jednu znacku ktoru pouzivam a som s nou spokojna...vyhovuje mi a viem,ze to padanie vlasov nieje sposobene vlasovou kozmetikou ktoru pouzivam-vichy,dercos je sampon ktoy pouzivam.. dakujem za akukolvek dobru radu

11Naťa

Baby prosím Vás dá sa kupiť REGHAAR vlasovy aktivator aj v lekarni či si to musim len objednať ? Ďakujem za odpoveď ;-)

Halvoníková

Mne začali teraz nenormalne padať vlasy. Pri umývaní si prejdem povlasoch a v ruke mi ostane guča vlasov. Prosim vas o radu. Ďakujem

RNG

Aj nedostatok jodu a z toho znizena cinnost stitnej zlazy moze mat za nasledok prudke padanie vlasov. Doplnovanie jodu preto odporucam kazdemu, lebo v nasej potrave je ho primalo podla novsich vyskumov lekarov, nie podla archaickych tabuliek tzv odporucenych dennych davok, ktorych sa lekari tak krcovite drzia, hoci su uz davno zastarale.
Naviac halogeny brom, chlor a fluor, ktorych je coraz viac v nasom prostredi a v jedlach nas o jod extra rabuju, tj o to viac ho potrebujeme.

mysche

kvakato no 25Eur sa mi zda dost a za Capillan vlasovy aktivator zaplatis v priemere okolo 4eur a ucitok je bohovsky

buldozer1

Ja osobne mam s Capillanom vyborne skusenosti, pravdupovediac, uz som ani necakal, ze mi nieco pomoze, ale asi po mesacnom pouzivani Capillanu sa mi zdaju moje vlasy hustejsie:)

kvakato

mne na jar tiez zacnu vzdy velmi padat vlasy a aj ked moje telo je vystavene zvysenej namahe z choroby atd.
Moja dobra kamaratka kadernicka mi poradila super serum na vlasy, vtiera sa k vlasovym korienkom raz za tyzden, balenie je na dva mesiace, uz po dvoch tyzdnoch mi vlasy padaju menej a po mesiaci vidim uz narastene nove vlasky na miestach kde som mala vlasy vypadane viac, je to super ja som s tym strasne spokojna a vzdy ked zacnu padat, tak si to utekam kupit:)).
Cena je okolo 25 eur, je to od firmi vitalitys, ak by to ktokolvek z vas chcel, nemam problem vam to u mojej kadernicky kupit:), ona ho predava za rovnych 25 eur.
ak budete potrebovat klidne napiste na kvakato@azet.sk