Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nič nestiham :(

Príspevok v téme: nič nestiham :(
marlenka222

Dobry vecer! Stava sa aj vam ze nic nestihate, pritom toho nemate ani tak vela co stihat, len si proste neviete zorganizovat vas denny rezim?..U mna to tak je v poslednej dobe, nic nerobim poriadne, len tak aby bolo, snazim sa vyhybat problemom, neriesit ak netreba :(. Najradsej by som niekam vypadla aspon na 2 tyzdne a vypla. Neviem sa akosi znova nastartovat.

Denz

marlenka- To ma asi kazdy take obdobie.....
A je to aj tym stmievanim a zmenou....clovek si stale este nezvykol a asi ani nezvykne na to...vies...zvieratka idu spat,ked sa zotmie...my nie,neda sa to.
V skutocnosti by to tak mali robit aj ludia....ale....

marlenka222

Denz cely zivot nieco riesim, takze chalanov sa za hlavu zahodit neda ;). I ked aspon ciastocne by mi to urcite pomohlo.

Slobodna
zo vstavanim mavam tiez problemy, ale uz som si zvykla ze bud vstanem ihned alebo z postele nevyleziem ani za pol hodinku ;)
Ja som uplne zdezorientovala uz posledny mesiac dva, neviem si najst svoj system a este ten presun casu, skore stiemvanie, vecer uz skoro nic neurobim

Slobodna

Tiež nič nestíham, tiež by som sa najradšej zbalila a vypadla na opustený ostrov aby mi všetci dali pokoj :-) to je ten blbý posun času. Neviem ktorý debil to vymyslel, ale kým sa preorientujem, hodia to naspäť a môžem začať odznovu :-)Bola som zvyknutá zamakať najmä ráno a dopoludnia, no teraz sa mi nechce vstávať, tak makám najviac večer. Treba si nájsť svoj systém, nejak si to zorganizovať, prispôsobiť.

Deee

aj ja mam take dni...volam to "brzdna draha" vtedy mam pocit, ze sa hybem ako v spomalenom filme a napriek tomu, ze chcem nestiham...skutocne pomaha vypnut...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nič nestiham :( - Fórum - ZDRAVIE.sk