Helikobakter, nezvycajne priznaky?

Príspevok v téme: Helikobakter, nezvycajne priznaky?
auuuu

zdravim,dal som hladat,no nenaslo mi temu s helikobakterom.
mam nezvycajne priznaky,helikobakter som uz liečil dva razy,a v toto obdobie prisiel asi znova..
nemozem v noci spavať,zobudzam sa na to ze ma trasie,a citim ako keby to šlo so žaludka. tak isto aj pred spanim sa dokazem tak vyklepať,a uplne citim ako keby to šlo z brucha.
može to mať taketo priznaky?
napada helikobakter aj nervovu sustavu?
prosim aby sa vyjadril daky odbornik

najki

Dobry deň, mal som tiež problém s helikobakterom v žalúdku a nejakou baktériou v tele, ktorú som si priniesol z Bulharska. Som zásadne proti atb. a nevedel som si poradiť a dostal som od známych kontakt na jedenho pana, ktorý vyrába prírodné antibiotikum na všetky super baktérie rezistentne voči antibiotikám. Je to nejaké luhovanie a tinktura zázvoru a následne zmiesavanie s kvalitným medom, výroba trvá cca 30 dni. Používal som to 2 mesiace cca 0,5 l cize 250 ml na mesiac a zaberalo to uzasne no tiež som upravil stravu žiadne mäso, pečivo, a mliečne výrobky. Skúste kontaktovať toho pána ak by ste mali záujem to vyskúšať. Tu je email prirodne.antibiotika@gmail.com

Prejdem všetkým skóre uzdravenie

BLUE122

Ahoj

Doplň vitamín B12, je nejaká spojitosť medzi H. Pylori a Hashimoto tyreoiditidov ,alebo chronickou lymfatickou tyreoiditidov.

Jedným so symtómov sú depresie, únava, priberanie na váhe, bledé alebo nafúknuté líca, pocit chladu, bolesti kĺbov a svalov, zápcha, rednutie vlasov, ťažké menštruačné krvácanie, alebo nepravidelná menštruácia, depresia, panická porucha , spomalená srdcová frekvencia...No tu ti fakt radšej dajú antidepresíva a nebudú pátrať po príčinách. "Lekári"si pôjdu svoje a nechápu, že existujú aj nejaké prepojenia medzi jednotlivými ochoreniami. Radšej si to daj dokopy ty a pátraj..tu ti predpíšu tabletky s ktorých majú najvac peňazí.

Mrs Smith

Ahoj fuckHPfckit2, ak ťa ešte stále trápi helikobakter, odporučila by som vyskúšať iný spôsob liečby. Je dokázané 25 - 30% zlyhanie liečby trojkombináciou antibiotík, kvôli rezistencií helikobaktera voči týmto antibiotikám. Ľudia potom siahajú po alternatívnych spôsoboch liečby. Na helikobaktera zaberajú napríklad brokolicové klíčky, koloidné striebro, rakytníkový olej alebo chioská masticha, ktorá je známa dokonca ako prírodný zabijak helikobaktera.

RNG

Na helikobaktera ucinkuje plno doplnkov, Napr zluceniny zinku(Pep Zin GI), koloidna striebotrna voda v davkach 4 x 1/4 deci, masticha atd.
HP znasa kyseliny az do PH 2 , takze ludia s nizkymi zaludocnymi kyselinami ho casto maju, az 50% starsich ludi ho ma v zaludku a niektorym zposobuje velke problemy. tj je dobre ho znicit, lebo nici zaludok a ked sa dostane inde do tela moze sposobit poriadnu paseku, napr zapal osrdecnice.

Mrs Smith

Ahoj System, ak je to ešte aktuálne, tak dnes sa dá zistiť prítomnosť helikobaktera aj domácim testom. Ide o test zo stolice a môžeš si ho zakúpiť na internete. Ja som ho mala napríklad zo stránky mastichaterapia.sk . Ten je zaručený.

fuckHPfckit2

Vsetko čo tu čítam neni nic strasne ja totiž rok stalee po doktoroch chodievam uz 4ty krat v nemocnici som bol vsetke vyšetrenia komplet som mal...na gastro som bol na tu sondu a zistily mi HP nasadili mi trojkombinacnu liečbu antibiotík a nic teraz berem emoprazol zase a mávam takéto stavy:bolesti hlavy(jakeby zápal),búšenie srdca,stres,pocit hladu,tocenie hlavy,závraty,vysoký tlak,ťažkosti pri dýchaní,bolesti na ľavej strane hrudnika uz rok...neviem ako na SVK,žijem v zahraniciach ale doktori sú na prd a preco takto to prežívam neviem ked každého ktory má HP to prežíva lepšíe niez ja

system

mam helikobaktera, viem o tom uz rok a stale som nebol na gastro. Nie nebojim sa ale nemam cas. Objednat som sa bol ale poslali ma prve na odber krvi a testy ku obvodnej a uz sa mi to nechcelo riesit. Nebadam na sebe ziadne priznaky vaznejsie, neboli ma zaludok a chut do jedla mam rovnaku. Je potrebne ist na gastro vysetrenie aj ked sa citim vpohode ?

sona505

auuu : Ja mam helicobakter pylori pravidelne :( To ze ta trasie, s tym nema nic spolocne.... Tato bakteria rada zije v kyslom prostredi, cize zapach z ust nechut do jedla a pocit plnosti,nevolnost, unava ... To su najcastejsie priznaky ... Mam pre teba rada, staci ak si das vysetrit krv, tam ti to ukaze hned ci je to pozitivne alebo negativne, nasleduje gastro a liecba ...

egres

Mne zistili ale mam dalej bolesti brucha a s tym problemy.Dokonca aj krv obcas mavam v stolici,uz som to pisal v teme.A lekarka moja stara pukana s tym nic nerobi,sere na mna.Teraz zhanam co s tym mam robit a nic,mam uz za sebou sonografiu,gastronerologa tu hadicu do zaludka,este zbehnem raz za nim,lebo ta stara ma ani tam neposlala.A co mi povie,potom uz vidim jedine ist na tu kolonoskopiu do zadku hadica(nejako to pretrpim,skoda ze nejsom homosexual:D) a ked nic nenajdu,pojdem za tou starou a poviem jej nech ma da na CT ak zacne vymyslat vyletim uz na nu a zoberem si nasilim aj kartu od nej a pojdem prec.