Môžem biť tehotná....???!!!

Príspevok v téme: Môžem biť tehotná....???!!!
mamina910

Ahojte všetci,chcem sa spýtať,že som pre týždňom mala dostať menštruáciu a nič...mohlo to biť spôsobené tým,že kojím malú 11mes.dcérku ale už som po pol roku aj keď som kojila dostala...že by znova neprišli???!!!alebo tým,že som chodila viacej na wc,lebo som bola prechladnutá...neviem si ani predstaviť,že by sme mali ďaľšie bábätko...veď viete ako by sa na nás jeho i moja strana rodiny pozerali,toho sa bojím pri predstave že sm v tom,mám si urobiť rdšej tehotenský test???

aknitka

mamina910 - pri kojení je akákoľvek menštruácia normálna. takže to nemusí byť dôvod že si tehotná. zarážajúce však je že keď si ďalšie tehotenstvo momentálne neželáte prečo sa nechránite.

nikoletta zz

prosiiiim prosim...nemozes sa naucit pisat? prosim neznasam ked niekto dospely nevie ani zaklady gramatiky....pochopim ak ma niekto disgrafiu ale ked niekto nevie pisat len z lenivosti svedci to o jeho inteligencii...a mozme byt v hociakom strese ale toto je neskutocne sorry

janka24

datelinka..to je svata pravda, ale obavam sa že dotyčna tu už nenapíše

a DENZ moja babka ešte naberaju zo studne a peču na peciVychod slovesnka a kto to chce hanobit ,tak -ja sa rada vraciam do minulost a takisto ešte chodiat na wc von.-)))muhaha:-))
ale pochopila som ako si to myslel-ironia-opat

datelinka

janka, vdaka :-)
ja tiez niekedy necham tak pravopis pravopisom, lebo niekedy si zliznem, ze neriesim problem ale gramatiku.... ale ked niekedy mi to neda, hlavne ked toto nie je jediny problem dotycnej ososby, tam je ta koncentracia problemov vyssia :-))

Denz

Mam pocit,ze vychova na Slovensu by sa dala prirovnat k ruskej a to este aj so zemliankami a bez vodovodu a elektriny....

aluska

ako mamina nehnevaj sa na mna ale na to, ze mas dieta, by si mala vediet ze existuju aj rozne druhy antkoncepcie ktorymi sa da chranit proti nezelanemu tehotenstvu..a este ked ste zacali mat uz sex po porode...no nemam slov

janka24

datelinka..mne sa tak páči ako sa dokážeš spravodlivo nahnevat.-)
a mimochodom aj mne to bit vybilo oči, ale tak ..nechala som to na teba.-))

datelinka

BYT tehotna!!!
mamina, naozaj ti to nikto nepovie lepsie, ako tehotensky test.
kazdopadne - DOJCENIE NIE JE SPOSOB ANTIKONCEPCIE!
ak si nemozete dovolit mat dalsie dieta, treba pouzivat iny sposob antikoncepcie. ale zas ist na UPT kvoli tomu, ze sa "budu na vas pozerat..." je to velmi nezodpovedne.

janka24

prepačte, ale neviem , či by ma napadlo písat na nejake forum ,či som tehotna ak by som mala obavy kvoli meškajucej menštruacii,pretože ako to možu ini vediet..nepoviem, žes a pýta dievča, čo to bolo po prvý raz, to ešte prižmurim oko..ale mamička, ktorá asi už musi vediet , že bud tehotna alebo prechladnuta, alebo ešte tým kojenim sa to meni všelijak...mne to tiež po kojeni všelijak meškalo , potom som mala aj o 5 dni sko ,či 9 dni neskor...počkaj si, alebo si urob tehotensky...