na rng ohladom zubov

Príspevok v téme: na rng ohladom zubov
dzejny

mily rng,citala som jeden starsi prispevok, kde si pisal k tejto teme, tak by som Ta chcela poprosit ci by si mi vedel poradit

v dosledku stresov pred statnicami a nadmernehho pitia kofeinovyx nappojov,asi aj zlej kefky sa mi odvapnili 3 horne zuby pri krckox,inak mam zuby pekne, tak ma to mrzelo, pani zubarka mi to spravila tak ze to nevidno
ale vzhladom na prevenciu xcem posilnit zuby, a vyvarovat sa tejto situacii

kupila som si zubnu pastu gum protect plus a ustnu vodu gum gindidex to pouzivam 15 minut po umyvani aby sa neznizil ucinik vody
vecer si davam zuvacie tablety regeneraciu a posilnenie zubov

xcem sa spytat ci si mozem davat popritom 2 razy do tyzdna gel lacalut na vytvrdenie

uz som z toho jelen, pytala som sa na tuto kombinac pani v specializovanej predajni urcenej na zuby, a povedala ze hej

aky je tvoj nazor?

RNG

remineralizacia zubov je zatial viacmenej prazdny slub reklamnych firiem, ale erozia zubov sa da zastavit potlacenim bakterii, ktore su za to zodpovedne, streprokoky, ktore ziju na krckoch zubov. Ucinne na to je drzat v ustach niekolko minut nieco antibakterialne ako napr koloidnu striebornu vodu alebo roztok citricidalu, niekolkokrat denne.