Problem s kondomom:(

Príspevok v téme: Problem s kondomom:(
kikuska123

ahojte...chcem poprosit o radu z oblasti pouzivania kondomov...s priatelom sme vyskusali vela druhov antikoncepie..brala som uz aj tabletky ale tie mi robili zle..tak sme presli na pharmatex s kondomom..kedze ani jednemu ani druhemu velmi nedoverujeme tak pouzivame obidve metody sucasne...a tu je problem..ked sa partner spravi a chceme pokracovat v milovani..mal by si asi vymenit kondom ze?...lenze ked uz ma penis od spermii tak by sa mohli potom dostat na ten kondom co si nasadi nie?....a nevieme ako to mame vyriesit:((prosim pomozte..surne:((

Katy 2345678

BABY,,,,MAM PROBLEM............UZIVALA SOM TABLETKY,,,,A BOLO MI ZLE, TAK SME PRESLI NA KONDOMY,,LENZE RAZ SA NA ROZTRHOL,,,A O 3 TýZDNE,,,,,,,,,TEN KUSOK ZO MNA VYPADOL, ANI SOM NEVEDELA, ZE JE TO VO MNE,,TAK STALO SA NIECO VAZNE??????

AdamKrt

kikuska123:

aky problem mas s prstovanim ? Technicky neni problem prstovat, ked mas v sebe Pharmatex, ale osobne si myslim, ze priatelovi taketo prstovanie nebude moc prijemne, ked bude mat od Pharmatexu dolepene prsty, ruku. Nech prstuje skor, pred pouzitim Pharmatexu. Alebo samozrejme na prst si moze navliect kondom, ci jednoducho umyt ruky teplou vodou, utriet papierovou vreckovkou, osusit...

AdamKrt

On predsa neprichadza do styku z Pharmatexom, ale Tvoja vagina. Na nej to ma posobit. Nech sa umyje VODOU, ziadne mydlo. Osusit a je klud.

S Pharmatexom sa nesmu pouzivat spermicidne kondomy - napr. v predaji je od LifeStyle znacka UltraSafe, ktora obsahuje nejaku chemikaliu niciacu spermie. Takze taketo sa nesmu pouzivat, ale vsetky ine ano.

niekto:
oral, potom Pharmatex v pohode. Opacne nie pre tu chut :)

kikuska123

AdamKrt
maaam:)no co uz ....ale diky za rady:)ja som niekde pocula ze aj voda skodi..tak neviem...taak este volaco popozeram njeka stranky...ale ked vsade hovoria ze staci trocha mydla a tak...tak ja neviem ci sa on neumyval mydlom...predtym..teda ruky myslim..a niektore kondomy tiez ze znizuju ucinnost...moze sa kludne poutierat..s tym nie je problem....potesil si ma :)dufam ze to bude aj ucinkovat