Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zúfalstvo :(

Príspevok v téme: zúfalstvo :(
evč

prosim vas potrebovala by som poradit.
Mam 17 rokov a mam veky problem zo zarastanim chlpkov ... ci uz na nohach podpazusi alebo na imtimnych miestach :/
velmi ma to trapy pretoze nemozem nosit ani šaty .. ked si oholim nohy v priebehu 3 hodin sa mi zacnu zarastat ... a aj pod kožu alebo sa mi robia červene flaky :( naozaj už neviem co mam robit pouzila som nato vsetko co sa len dalo ... či uz ziletky strojcek vosk krem proti zarastaniu uplne vsetko ... a v miestach bikin je to najhorsie ... neviete ci nato nieje nejaky liek alebo mam ist ku koznej alebo nieco?? velmi by som potrebovala vasu pomoc :/

whee_ee

evc, nemas zac, mne chlpky nezarastaju, iba obcas si podrazdim bikiny alebo sem tam nejaky chlpok mi tam zarastie, ale to mydlo mi na toto pomohlo, tak poskusaj..je to tekute dettol sensitive, ono je to sice na ruky, ale je to antibakterialne a cistila som si tym piercing, tak som vyskusala a ahaho:))... tak drzim palce..

ja mam stuzku za tri tyzdne, uáá :)))

evč

jej nooo dakujem za radu ...to mydlo skusim ... aj ked peeling som skusala tiez uz a mepomohlo velmi ...vyskusam ešte raz ... len kym pojdem za koznou a kym ma objedna to budu aj dva mesiace a o mesiac mam stuzkovu .( ...hmm ale tak dakujem za radu :):):)

MMMaruska

aj ja si myslím že peeling bude dobrý nápad... Ale asi chod ku kožnej, mne totiž zarastali chlpky na nohach len chvílu potom asi po mesiaci to prešlo, tak neviem...

noooo

denz, tusim nemysli, ze jej rychlo rastu chlpky, ale to, ze jej zarastuju pod kozu - zapali sa to, su flaky, je to neesteticke, neprijemne.

mojka, skus si pred holenim urobit jemny peeling na odstranenie hrubsej koze, ktoru chlpok nemusi prerazit - zarastie. samozrejme opatrne, aby si si nezdrala kozu :))) v bikinach mi pomohlo, ked som zacala na holenie pouzivat antibakterialne mydlo dettol, sensitive. ale nemala som to extremne. a ak uz nic nepomoze, podla mna chod kludne za koznou, prinajmensom poradi. ale tusim bude nutne po doporucenie za obvodnou atd... drzim palce, nech nadobudnes spat sebavedomie a dalsie leto buduu aaj saty :)))

evč

ja som pouzila uz asi uuplne vsetko a vzdy to je rovnake :( ci uz ziletka s penou alebo epilator ...alebo ten 5 minutovy krem a pouzivam aj veet na zarastanie ...no nic mi nepomaha :( naozaj uz som z toho zufala :ä

Denz

5 hodin????
To mi chces povedat,ze za 5 hodin co???
Co si cukrova trstina???
Skus popisat cim a aky pripravok pouzivas atd......

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zúfalstvo :( - Fórum - ZDRAVIE.sk