Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Samoopalovacie prípravky

Ksiksa

Je to drahé podľa toho na akú veľkú plochu to chceš ak chceš napríklad len na dekolt .. ako do šiat tak to stojí cca 200 sk a to až tak veľa nie je podľa mňa ..poprípade ja som kozmetičku poprosila nech mi ten stmavujúci prípravok rozriedi s obyčajným telovým mliekom a to keď si natriem som hnedá okamžite samozrejme ide to postupne, teda čím viac sa natieraš tým si hnedšia ..

diana211

ksiksa:počula som o tom,ale vraj to veľa stojí..kvôli dvom týždňom sa neoplatí vraziť do toho vyššiu sumu.

Baja22

ja som mala minulý rok Dove(s trblietkamy) a bolo to čosi strašné :D Potom mi kamarátka poradila z Avonu a bolo super,žiadne flaky:)

letnička

no ja možno od veci ale nikto ste nepočuli o hnednutí pomocou rastlín. mám na mysli kúpele z orechových šupiek či listov. čítala som o tom že to odporúčajú používať na oplachovanie hnedých vlasov pre zvýraznenie hnedej farby ale o koži som zatiaľ nič nenašla. keď ale šúpem orechy tak sa dosť farbí koža na prstoch tak by taký odvar z nich pomohol aj na zhnednutie pokožky bez chémie :-)

KSIKSA

Ja poznám niečo lepsšie ako samoopaľovák a to sprejové opalľovanie ktoré ti urobia v kozmetickom salone .. vydrží to cca 14 dní ... a nie je to drahé vzhľadom nato že si môžeš vybrať oblasť na ktorú to chceš aplikovať je to rovnomerné chytá to krásne ako od mora a intenzitu si môžeš vybrať sama ...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Samoopalovacie prípravky - Fórum - ZDRAVIE.sk