Ako wyliezt na kozu!!!!!!!!

jajkafr

Barcula16
na gynekológii som bola prvýkrát keď som mala 14. Nikto mi nevysvetľoval ako vyliezť na kozu ani ma nenapadlo pýtať sa to niekoho lebo som dá sa povedať ani veľmi netušila čo ma čaká. Lekárka však bola veľmi zlatučká a vysvetlila mi všetko. V skratke mi to vysvetlila aj mamka, ale žiadne podrobnosti.
na kozu vylezieš spredu sadneš si na ňu a potom ľahneš a roztiahneš nohy a vyložíš ich na tie držatka čo sú na oboch stranách. Inak keď vie lekárka, že ideš prvýkrát vysvetlí ti to aj ona neboj...
u niektorých gynekológov sa vyzlieka v kabínke pri sestričke vtedy je vhodné ak si vezmeš dlhšie tričko, alebo svetrík alebo sukňu. Aby si tam nebehala s holým zadkom :)ale u väčšiny sa vyzlieka v ambulancii pri koze takže ti sukňu netreba :)

titi...

Ináč takto:ja sa na tu kozu vašimi slovami vyteperím,ani mi to problém nerobí,/voľakedy aj s obrovským bruchom/no dole to je už iná vec.Niekedy mi pripadá moc vysoká.Možno je to smiešne,ale je to tak.Pritom nemám dôvod sa ponáhľať,nemám pred kým sa hanbiť mám gynošku./super povahovu/

levicaaaaa

barculka: no mne sa raz stalo, že som mala ísť pôvodne len na sono, no gynekolog si to rozmyslel, a spravil mi aj vyšetrenie, a to som tam žiadnu sukňu nemala, bolo to dooooosť nepríjemné, predovšetkým aj preto, lebo som mala čerstvých 15 rokov... :( no na toto fakt nerada spomínam, sa tam prechádzať po ambulancii od pása nadol nahá... fuj... :(

levicaaaaa

barculka: jednoznačne si sukňu nechaj, a jasné, že ti to dovolí... budeš sa cítiť oveľa lepšie, ako keby si tam mala pobehovať z holým zadkom...

levicaaaaa

aluska, len vieš, toto tiež nie je najvhodnejšia cesta, hneď niekomu za takú blbosť ako je otázka ohľadne gynekologickej kozy, vynadať...