Ako wyliezt na kozu!!!!!!!!

aluska

uz sa tu k nikomu nevyjadrujem...pre mna za mna si tu davajte navody na vsetko...ale potom nikdy v zivote nic sami neurobite lebo budete cakat kto vam pomoze a poradi..ked si myslite ze je to dobre...nech sa paci..ale takto sa v zivote nikdy nikam neprebojujete...a nikdy nic v zivote nedosiahnete...ale to mozno neni vas ciel zivota, moj ano

levicaaaaa

inak, ja ak mám byť úprimná, ja mám doteraz problém sa na tú kozu poriadne vyteperiť, a to nie som ani tlstá ani blbá... len je to také...no neleziem na to každý deň dva krát za hodinu :D

titi...

Barcula treba tak ako ti napísala pauli 73.Zeny nie je to pekné srandu robiť z toho čo niekto sa spýta.Mladá slečna môže byť aj hanblivá aj citlivá,neskusená ked ide prvýkrát ku gynekologovi.

pauli 73

aluska ale všetko sa dá aj inou formou myslím jemnejšie, si predstav samu seba ako si vyplašená lebo ti je to a to a sem napíšeš a čakáš laickú prvú pomoc a možno čaká len pár povzbudivých slov a takto ta odfajčia? Ja by som ti poradila tak - trošku empatie do toho mudrovania :)

Barcula16

aluska..ale ja som nechcela aby si ma vysetrila po nete ... to bola len cisto technicka otazka...fakt som nexela vyvolat takuto hadku...

levicaaaaa

aluska: a ja som tebe čo dnes také zlé napísala, že sa takto musíš ku mne správa5? ja som ti písala vo všetkej slušnosti a dokonca mi stojíš za to aby som ťukala do klávesnice, proste máš svoj názor, a ja tiež, ... ja si myslím, že ak ťa niečo rozčuľuje, by si na to radšej nemala ani reagovať a tiež ma nezáujímal tvoj sexuálny život, ale neviem čo také strašné som ti napísala, že sa správaš takto prízemne... ako, ja som si myslela, že si celkom inteligentná baba, len nejaká príliš výbušná... ale teraz neviem...

aluska

pauli vies preco ma to uz stve?lebo ludia si toto forum zamienaju s ordinacou, so vsetkymi druhmi vysetreni,tehotenskym testom, ultrazvukom a podobne...80% ludi si mysli ze im nieco je a myslia si ze vsetko vyriesia tu..potom sa zobudia neskoro a potom to tak aj dopadne..a potom sa tu stazuju ze ako zle dopadli..

a inak co zle som kedy poradila?ked pisem ze ma ist dotycny k doktorovi alebo si ma precitat pribalovy letak?

levica..s tebou uz nemienim diskutovat..nestojis mi za to ani tukat do klavesnice