potenie a zimnica

Príspevok v téme: potenie a zimnica
fialkova

Prosim vas poradte mi.Mam caste zimnice a pritom sa strasne potim.Gynekolog mi zobral krv a zistil ze mam zapal v krvi.Aj na krcnom som bola nic nezistil.Beriem aj lieky aj vitaminy calcium a magnezium.No nepomaha to.Horsie je to ked idem von.Neviem ci to mozem mat psychyckeho reumatickeho alebo zapaloveho povodu.Prosim poradte mi co mam robit.Mam 35 rokov a 2 male deti.

jaj2

Bola som u obvodneho.Poslala ma internej a ona ma poslala na vysetrenia.oni tiez nevedia z coho to mam.Mam len 35 rokov a 2 male deti.Mozno to mam zo psychiky no neviem ci sa mam nato vysetrenie pytat uz som z toho zufala no najhorsie je aj to ze manzel sa o mna boji a trapi sa aj on.Prosim poradte mi.Ta zimnica ma znici.

titi...

Kvôli čomu ti gynekolog zobral krv ked prišiel na to že máš zápal v krci?S tym problémom zimnica potenie si nebola u obvodáka?Co ti povedal gyn.podľa neho od čoho to môžeš mať?Niekedy takéto šarapaty robí aj psychika,no neviem gynekolog ti hormony nepozeral z krvi?Ci nemáš náhodou predčasnu menopauzu,niečo s tým suvisiace?