pauza v vztahu. co je to?

Deee

Aj ja chapem pauzu ako koniec, ako napisala schelby ked budete manzelia ako si date pauzu? polorozvod? pauza mozno pomoze ked su dvaja spolu pridlho a sice sa nehadaju, ale mozno uz ani nevedia, ci sa lubia a takto si to ujasnia, ale povedala by som, ze maximalne mesiac a potom sa dohodnut co a ako dalej...ja osobne pauzy neuznavam, aj moja kamoska si dala po 3 rokoch vztahu pauzu a dnes uz kazdy zije sam...

schelby

Hm, podla mojich vlastnych skusenosti ale aj z okolia pauza=rochod. Ked s amilujete ziadnu pauzu nepotrebujete. Moj skormny nazor, ked budete manzelia a budete si potrebovat urovnat nejake veci, date si pauzu? Dost nemozne. Mozete si povedat, ze sa budete menej stretavat, aby mal kazdy aj svoj vlastny priestor ale pauza to byt nemusi. Pre jedneho z tych dvoch je to urcite zranujuce tak isto ako rozchod...

Slobodna

čím kratšia tým lepšie. Áno pomohla, uvedomili sme si, že chceme jeden druhého. Neraz. No ak trvá príliš dlho, tak tomu človeku nechýbaš.

Slobodna

Tak to vôbec nie je pravda, ak hovoríme o pauze a nie iba o výhovorke. Pauza je oddychový čas od seba, niekedy je to dobrý spôsob ako si ujasniť niektoré veci sami v sebe a pochopiť, čo chceme a či nám ten druhý chýba, či ho naozaj máme radi. Ak sa pauza nevyužíva na užívanie si s inými ľuďmi, v tom prípade to môžeš rovno ukončiť.