Bolesť chrbtice medzi lopatkamy

Príspevok v téme: Bolesť chrbtice medzi lopatkamy
Jarino

Dobry den mam 15 rokov (v novembri 16 ) a dost casto mam extremnu bolest v chrbiti,bolest je medzi lopatkami a primo na nich alebo v lopatke neviem specifikovat (sedavam casto a dlho pri pc,som pekarom... to su dovody mojho problemu) lenze by som vas prosil o radu ako tymto bolestiam predist pripadne ked pridu co mi pomoze? prosim uz som z toho nanervi :-( chodil som aj na liecebny telocvik,elektroliecbu,masaze(tie som si uzil najviac :D) ale nic mi nepomohlo.Dobredu dakujem za vase rady

Denz

jarino- snad ti to pomoze...
no je lepsie ak ti to priamo predpise lekar...trebars aj coxtral...ale on ti zisti co ti je snad:)
ale ako hovorim...chlad je velky nepriatel.:))

Jarino

zatial sa bolest utlmila :) ta tabletka neni az taka zla ale zajtra s tim idem pre istotu odbornikovi nech to zhodnoti pripadne mi nieco odtoho predpise :) denz diky :) ja by som si to inak nezobral :) (tu tabletku)

Denz

skus to....len este raz vravim...pozor na chlad.....nos aj v noci pyzamo....
A stale ho maj v teple...
Poznam to aj ja...cize viem o com hovoris:)

Jarino

to mi je jasne ze ibalgin alebo paralen ne...aj tak mi to nepomaha :) pocuj parafin ked si nato prilozim?
ale ..zas parafin mi to aj zhorsit moze ak to mam zapalene...asik...neviem preto sa pytam :-)