Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hrubsi penis

jurko541254

ahoj skus nieco odtialto:
erekcia.okshop.sk mne sa osvedcili tie kremy penis xl penimax cream penis fit, kombinoval som ich...

Mrska Silvuska

cibula? úľ? honit 5x denne?
najprv rehot, potom pobavenie, ci dobre citam, a teraz udivenie, ze to vobec komentujem...to su rady zo zakladnej skoly...ze?

trebars

Cawte chalani, myslím si, že podstata ku zdravému sebavedomiu je v partnerke... A tí čo sa nahanaju po diskotekach so stoporenými v trenkach :D tak to su lúzri... A pri ograzme ženy nejde o velkost ale o to čo má ženská v hlave... Orgazmus ide z mozgu nie z vagííny :D

MRC

Najlepšie na to je nájsť si ženu ktorá ťa bude ľúbiť takého aký si a koplexi opadnú sebavedomie stúpne a všetko bude OK.

Nebude treba cibuľu ani úľ.

Nerobte somariny žiadne cviky ani nič aby ste si bimbaskov nepoškodili a čo máš s toho že ho máš 20 cm a hrubého 6,4 cm keď sa ti nepostaví. Ženu dokážeš spraviť aj prstami a to je cca 8 CM. Hlavne treba byť šikovný nežný a všímavý. Keď prídeš na to čo sa tvojej milej páči a čo ju vzrušuje tak ju uspokojíš. Budte ľudia šťastný že ste zdravý mate kamarátov rodinu priateľov, že máte de skloniť hlavu najesť sa a netrápte sa hlúpymi 3cm a zbytočne si nerobte komplexy.

Denz

egresko- jaj sorry....som zabudol na tvoju metodu co ti pomohla....tak treba si nakrajat cibulu na dve polovice a ak je penis mensi stacia aj dve mensie polovice cibule.Treba ich triet od korena az k zaludu??...a robit to pravidelne.Po mesiaci aby ta cibula mala ucinok,treba ju posolit a pokracovat v tom.
Egresko--na nieco som zabudol??

egresko

Denz tak neviem co si z toho robis srandu, to je pre niekoho vazna tema, ja keby som neprisiel na sposob tak mam dodnes penis len 15cm a preto sa delim o skusenosti. Onion forever.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hrubsi penis - Fórum - ZDRAVIE.sk