Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hrcka v nohe (pod kolenom) = strach!

Príspevok v téme: Hrcka v nohe (pod kolenom) = strach!
bbbojim

Ahojte,
vcera som pri sedeni vsimla pod pravym kolenom take miesto, kde akoby bolo citit hrcku. Najlepsie to citit v tureckom sede, zvonka je to miesto hladke, nic tam nevidiet, iba ak tam prejdete rukou, tak citite, akoby to bolo take "zdurene" zvnutra, no taku hrcku, gulocku, take nieco napuchnutejsie. Je to akoby som mala vyrazku z vnutornej strany, alebo akoby to opisat. Hrcka je na tom istom mieste, nepohybuje sa, no vobec neboli. Vsimla som si ju uplnou nahodou.
To prave koleno mi vsak casto puka, a konkretne teraz ma aj boli (miesto okolo kolena, skor vzadu, akoby som si ho natiahla, alebo ozaj netusim), ale to asi cvicenim, kedze som zacala pravidelnejsie doma cvicit. Skor to pukanie je take charakteristicke, ale co ta hrcka? Budem ju sledovat, ale co ak sa vobec nezvacsi, alebo o co moze ist? A na koho sa vlastne obratit? poradte niekto

kamko

mozem sa ťa opytať ako to dopadlo mam nieco podobne hrčka na zadnej časti kolena a puka keď ju troška viac zaťažím.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hrcka v nohe (pod kolenom) = strach! - Fórum - ZDRAVIE.sk