TEPLOTA U BABATKA...

titi...

No teraz už vidím nie som s tým sama,hned dať proti horučke liek,aj kraaska takisto sa vyjadrila.Tak potom všetci doktori su čudní???????????

titi...

Aknitka ja nemyslim zdravému dieťaťu,asi zle si ma pochopila.Ked sa mi narodilo prvé a dostalo to očkovanie čo treba dať aj obklady,myslím Di Per Te očkovanie,tak vtedy sme mali ešte lekárku tá hovorila aby som dala Paralen aby nemalo horučku od očkovania.Ked som mala druhé dieťa,vtedy sme mali už doktora koho máme aj doteraz,ten takisto povedal po očkovaní hned Paralen.V žiadnom prípade nemyslim bežne ako prevenciu liek proti horučke ked dieťa ešte nemá.Ked je choré aj vtedy len začnem dávať lieky proti horučke ked má nad 38 stupnov.Sorry ked som sa zle vyjadrila.

aknitka

kraaska to vážne doktori ako prevenciu ordinujú lieky? a to akože v chrípkovom období naordinujú liečbu chrípky ako prevenciu aj zdravému človeku? no mne to príde divné a určite by som dieťaťu ktorému nič nie je nedala žiadny liek len ako prevenciu.

kraaska

my sme uz po druhom ockovani,a nemali sme teploty,a tiez nam doktorka vravela dat mu sirup proti teplote ako prevencia,Nurofen a nic mu neni,nastastie :)

aknitka

titi sorry ale to musel byť divný doktor, ktorý ako prevenciu hneď naordinoval lieky zdravému dieťaťu bez momentálnych problémov.

titi...

Moje deti po očkovaní vysoké teploty nemali,doktor mi stále hovoril aby som im dala ako prevenciu hned ako pôjdeme domov Panadol baby sirup.

meggy10

no ved ten decky mam lebo som ho ja teraz brala ale neviem ci mu nekupim bud paralen alebo panadol. no ja som mu kupila digitalny stal oolo 360sk no chcela som ten cumlikovy ale ten cumlik musi sat a on cumlik nema tak nic z neho ale neviem nejak neverim digitalnym teplomer ked som bola este v porodnici tam sme si mali kazde rano merat teploty s digitalnymi a kazda mala vzdy 34.5 35.2 take nizke teploty, to je v pohode? kupili sme aj klasicky teplomer teraz v lekarni ale nieje v nom ortut uz je tam ina napln teplomera. aj mna to niekedy toto wc-ko prejde ale skoro vzdy musim ist a potom si mam dat druhy ked pojdem na wc?