vypadavanie vlasov

Príspevok v téme: vypadavanie vlasov
ajka004

mam 33 rokov a strasne mi padaju vlasy, uz nemam ziadnu ofinu, len dve plesiny, som zufala, lebo kazdy doktor tento problem bagatelizuje, az mi je uz trapne ist s tym zase niekde, kozny mi urobil hormonalne testy, ktore su v poriadku a viac ho nezaujima. prakticki ma vsetci odbili s tym, ze to moze mat vela pricin. tak kde do kelu mam ist, ked nechcem ostat holohlava??????

mamia

ahoj, moja mamina mala problem po porode takto, ze sa jej az lisinky robili, niekto jej poradil recept, ktory zabral

denne jedla misku takehoto mixu- pomer ti uz nepoviem, ale obsahoval ovsene vlocky, biely jogurt, hrst mletych vlaskych orechov, med, postruhane jablko

mam to vyskusane aj na sebe (tiez po porode)vlasy zacali pekne vyrastat nove, ja som sucastne zacala farbit vlasy hennou- co nie je iba farba, ale bylinkovy zabal ktory vlasy ozdravuje, su na to aj ine vlasove zabaly- poznam tieto indicke Kalpi tone Powder a Amla Powder- su vhhodne na tmave vlasy (ja mam tmave, takze na svetle neviem ako posobia), alebo je este cisty z henny nefarbiaci vlasovy zabal