CHLAPI CINNTE SA!

bibba

a ja ich aj chapem :))) je trapne ked zena nevie dobre vyfajcit alebo robi stale ten isty pohyb :) treba sa hrat :)

huh

na dobry oral si potrpim.
1) nepouzivat zuby
2) urobit poriadny podtlak
3) chytit za gule
4) zobrat ho cely do ust aj 15 cm
5) a hore a dole a hore a dole bez prerusenia
6) vystriekat pekne do ust a prehltnut

Summer_

chlap a tvoja draha o tom vie? Povedal si jej ze ak to nenajdes u nej budes to musiet hladat inde? A nie je to nahodou tak, ze si s tou kamaratkou, teda dvoma, obcas aj zasexujes?
Pozri, ja ta tu nejdem sudit ani nic, je to len tvoja vec.. reagovala som na to len preto, pretoze neznasam ked niekto robi nieco taketo za chrbtom druheho cloveka.. OK by som to brala len v pripade, ak tvoja polovicka od teba vie, ze ked nechcela ona, chce ina..

A naozaj dufam, ze je to tak, ze ked chlap doma ma, inde nehlada.. pretoze pre mne je toto naozaj nepripustne.. nrobim to ja a nechcem aby to robil ani moj priatel ktoreho lubim..

chlap

Summer...prepač ale čo je na tom ubohe....jednoduchu orálny sex mám rád ale aj rád dávam...a ked sa to nedá robit doma tak som si našiel tú ktorá rada poskytne a jej rád urobím...to rozhodnutie nebolo určite zo dna na deň ale trvalo pár rokov kým som to chcel doma riešit roznymi sposobmi a ku ku koncu aj priamým návrhom...a pokial sa to nestretlo s pochopením tak som to našiel inde...a zrazu sú všetci spokojný...samozrejme najma ja...opakujem naposledy keby to bolo doma určite by som nehladal inde...samozrejme všeobecne to platí aj naopak..pokial žena nenajde doma čo hladá..tak to najde inde....a rodina navonok funguje dalej pokope

Summer_

bingham keby si cital aj nizsie pisane prispevky tak by si to zistil, lebo som to pisala.. ale to co robi "chlap" je dost ubohe.. som stastna ze nie som ja ta jeho priatelka!

lola03

mala som mozno 10-15 patnerov, a teda do oralu vzdy idem prva uplne chcem vidiet jeho nadsenie ked ho vyzliekam, a proste je to uzasne..som pri tom minimalne tak vzrusena ako je ten chlap...parkrat sa mi stalo ze sa mi nechcelo som bola unavena abo tak a robila som to cisto pre chlapa ale nie je to dobre... to som sama citila ze ten vykon stoji za ...

Summer_

chlap- len aby aj ta tvoja polovicka nahodou nemala niekde nejakych dvoch "kamaratov" , lebo tvoje oralne "vykony" voci nej sa nachadzaju v tych 80percentach... PS- pripadne aj tie sexualne (necudovala by som sa)!