Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

OSTAT BLOND ALEBO ZMENA NA BRUNET?

Príspevok v téme: OSTAT BLOND ALEBO ZMENA NA BRUNET?
Ksiksa

Chcem si dať poradiť či si mám zmeniť alebo nechať farbu vlasov ktorú mám, priateľovi sa predtým než ma spoznal páčili len brunetky ... nie je to kvôli nemu .. pretože on mi tvrdí že on miluje moje vlasy takéto ... chcela by som len vedieť či by sa mi to nehodilo viac ..pridávam link s mojou fotkou ...
pokec.azet.sk

blondína 012

ahojky
neuveríš ale riešim ten istý problé ako ty :) už roky,teda od narodenia som blond,aj mi vlasy stmavli,takže ich aj farbím-na blond....ale v poslednej dobe sa pohrávam s myšlienkou zmenit farbu na hnedú....ináč si krásna aká si-blond (bloncky su vraj podla statistik najsexi zeny :)) ale to len pre zaujimavost),a myslím si ze aj hnedá by ti krásne padla....máš proste štastie ze si zmenu mozes dovolit,niektoré dievčatá vobec nie.....a priatelovi ktorý ta určite miluje sa budes pacit aj so zelenymi vlaskami :)

purblanka

Ksiksa tak aj som bola blondína,a teraz som bruneta,a celkom mi to pristane.Inak blond farba dost ničí vlasy,a musíš skoro farbit.S tmavšou máš to výhodnejšie.Pristane ti aj blond,ale ak túžiš po tejto zmene,tak sa na ňu daj.Len,sa už potom k nej nevravaj,aj ked ti budú iní vravieť,že si to mala lepšie.Zvykneš si na to,neboj.A potom sa ti už bude zdať prirodzená.

janka123

jednoznacne si krasna,jemna brunetka a tvoje oci priam bazia po hnedych vlasoch,trochu este viac prestrihat, na blond by som na tvojom mieste zabudla, hlavne ked budes starsia sa jej vyhni oblukom, pridaju ti na veku..tot moj nazor :-X

janush273

ja osobne som toho nazoru, ze kedze mas tmave obocie, co znamena ze si predtym asi bola bruneta a teraz sa prefarbujes, viac by sa ti hodila tmava farba..vyzeralo by to prirodzenejsie.mne osobne sa ale viac pacia blondiny, alebo ciernovlasky.a tak isto je to u chlapov.najviac sa im pacia prave tieto typy farieb vlasov.ja som prirodzena blondina, s farbou som dokonale spokojna, aj ked obcas mam chut vyskusat aj nieco uplne tmave.ale to by sa zase asi nehodilo k mojmu typu pleti, obocia atd.takze radim, daj si tmave

saska131

ahoj ,

no blond ti ide a pojde ti aj cokoladkova urcite :) som plavovlaska , casom mi vlasy stmavli a farbila som.na blond a kazde cca 2 roky supnem na brunetku :)) aj minuly rok som bola a od cca aprila nechala som vymyvat a pred mesiacom som dofarbila odrastene a som opat blondinka.vlasy mam krasne, huste,pod lopatky, neznicene.poriadne sa staram tak ako aj ty.drzim sa toho ze zmena je zivot.ale podla mojej skusenosti sa aj tak casom vratis k blond.blond je proste blond :))

Ksiksa

:D Giovanni : Prefarbené blondsky že sú najväčsšie... ženy sú mrchy neúmerne na úkor zafarbenosti hlavy takže takéto vydeľovanie by bolo jedno z tých lpších a ľachsích ale bohžial nereálnych :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

OSTAT BLOND ALEBO ZMENA NA BRUNET? - Fórum - ZDRAVIE.sk