tráva...

Príspevok v téme: tráva...
srnka252

Ahojte, chcela by som sa opýtať a dozvedieť nejaké to info o húlení trávy. Som si istá že vela ludí s tým má skúsenosti, dobré či zlé, len chcem vedieť aké to má príznaky, ako to pôsobí a či sa dá na druhom človeku spozorovať že je zhúlený a ak hej tak ako.... A ovplyvňuje to nejako zdravie? škodí to?, lebo som počula že niektoré ani nie sú škodlivé... ďakujem

srnka252

dobre, nebudem tu velmi rozoberať názory iných, je to každého osobná vec, ja som začala húliť a nemyslím si že to má nejaké zlé vplyvy, pomáha to odreagovať sa a s mierou je to úplne v pohode... a ešte to má aj akú takú výhodu že pri ťažkých úvahách keď som zhúlená mi napadlo aj veľa užitočných a zlepčovacích vecí ktoré by ma inak nikdy nenapadli...

0vecka

no tu nema zmysel prispievat ked niekto dava argumenty typu kazdemu priemerne inteligentnemu cloveku je jasne ze bla bla bla ... tak mne to jasne nieje a nechapem ako moze byt niekto tak slepy

soničko

Ja som len komentoval, nedával žiadne argumenty.Nech sa každý riadi vlastným rozumom ale nech nekecá do niečoho čo možno v živote ani nevidel

levicaaaaa

soničko: ...tak prečo rovno neprejsť na tvrdé drogy??? na čo sa piplať s dajakou trávou, šak rovno si treba pichnúť heroín, ale s mierou... veď ako si sám napísal, všetko dnes už škodí, ale všetkého treba s mierou a nebude problém...

prosím ťa, to ťa lepší argument nenapadol???

soničko

Takéto témy o tráve sa mi zdajú veľmi trápne...By ma zaujímalo či niekto takto riešil aj alkohol keď začal byť populárnejší.Určite by som nebral do úvahy názory ľudí čo neskúsili a riadia sa len názormi iných a z počutia.A keď tak straštne všetci hovoria že marihuana škodí, povec čo v dnešnej dobe neškodí?Treba všetko z mierov

chcelbysom

hulim 6 rokov a som uplne normalny.ten kto huli kazdy den,nieje to ziadna vyhra ako na zdravie,proste na pamet a atd.ked si clovek zahuli raz za cas,ako napr.kazdy vikend,alebo raz za mesiac,absolutne to nieje skodlive.naopak,pre mna je to ukludnujuce,dakedy zabavne,to zas zalezi aka trava to je,ale zvlastnych skusenosti viem,ze obcasne fajcenie nezaskodi,skor naopak,niekedy je to dost ucinne,ked ma niekto problemy,alebo je sam a chce sa odreagovat,na spanok...ale hovorim,ze kazdodenne hulenie je nezdrave a to neuznavam tych ludi co to fajcia furt,pridu mi niekedy dost sprosti.a ja viem rozoznat kazdeho cloveka ktory je zhuleny:-)

RNG

dal som na ten posledny clanok plus nie preto ze by som suhlasil so vsetkym, ale je velmi realisticky napriek tomu, ze ho pisal drogove zavisly.
Zaroven aj objasnuje, preco mladych laka "zakazane ovocie"=
nie su dostatocne zaujati nicim, ich dusevny potencial nie je vyuzity, nudia sa!
Ja davam za to vinu rodicom a skole, ktori ich dostatocne nezaujmu a nezamestnaju ich mysle uzitocne.
A vlade, ktora dovoli, ze sa zakony jednoducho nedodrzuju a nie je dostatocny postih ludi, ktori za peniaze otravuju neskusenu mladez.
Tiez vsetky komunikacie, ktore uverejnuju clanky a ukazuju filmy, kde sa zakony prekracuju ale trest neprichadza.
Aj ja som bol mlady(niekedy davno) a konope a makovice boli vsade k dostupu, dokonca zo zvedavosti som aj skusil konope a stavu z makovic(surove opium) ale rozhodne by som to nerobil stale a raz mi to stacilo na uspokojenie zvedavosti.
Samozrejme som to robil uplne tajne a nikdy by som sa s tym nikomu nezdoveril, ved to predsa bolo proti zakonu a len moja neobvykla zvedavost, ktorej som nevedel odolat ma k tomu doviedla.
Ale jeden sluk mi stacil a tak isto si dat kvapku "mlieka" z makovice na jazyk mi uplne uspokojilo moju zvedavost.
Dalej by mi nedovolil moj respekt pred zakonom a moralne zabrany, ktore zialbohu dnesne filmy a casopisy celkom podminovali.

parker

OKEJ necital som vobec tieto prispevky, pisem zo skusenosti. Mam 20, aktivne (denne) hulim od 17tich, nemam problemy s pamatou, jedine ze prestanem hulit na 2 tyzdne tak dakedy po tyzdni som trochu posekany ze sa zasekavam ked ptorebujem plynulo hovorit, co vsak po druhom tyzdni uplne zmizne. Uz nemavam ani cervene oci (ked si dam male sluk yz fajky aby ma to naladilo do prijemna) avsak ked sa prehulim tak ma mcervene oci a spuchnute viecka. Trava sa deli pdola genetiky na taku, ktoru ked si das mas chut len sediet a kukat doblba, pripadne vidoe na PC alebo pocuvat hudbu, druhy typ je, ze potrebujes sa pohybovat, si impulzivna, vela kecas. Neskuseny clvoek neskuseneho hulica odhali, sksueneho len ztazka alebo vobec. Avsak sksueny hulic ako aj hned viem kto je zhuleny a kto nie, pri stave z marihuany ma proste clovek tiky ktore sa poznaju. Co sa tyka skodlivosti, tak to skodi urcite menej ako alkohol a tabak - orpavim, vyrazne menej. Ale to neznamena ze to propagujem. Mne osobne marihuana velmi pomohla, spoznal som vela ludi, pomohlo mi to v tazsich chvilach. Ale taktiez mi zmenila trochu pohlad na niektore veci, naprikald na zivot, velm isom sa zacal zaujimat o vyzname zivote, jeho vzniku a podobnych nalezitostiach a troska mi to zacalo rperastat cez hlavu ale uz je to OK, ale myslim si ze to bude tym ze som jemne psychicky labilny resp. mam blizko k nejakej dusevnej chorobe. ZHRNUTIE - kto si zahuli raz za cas nic sa nedeje, kto huli furt a nezvlada to tak mu ide zivot pomedzi prsty. sorry za gramatiku ale nevynikam v slvoencine