tráva...

Príspevok v téme: tráva...
srnka252

Ahojte, chcela by som sa opýtať a dozvedieť nejaké to info o húlení trávy. Som si istá že vela ludí s tým má skúsenosti, dobré či zlé, len chcem vedieť aké to má príznaky, ako to pôsobí a či sa dá na druhom človeku spozorovať že je zhúlený a ak hej tak ako.... A ovplyvňuje to nejako zdravie? škodí to?, lebo som počula že niektoré ani nie sú škodlivé... ďakujem

meggy10

0vecka teraz si sa ukazal drogy su hnusne a berie ich len spodinaco uz nevie co so sebou a rodicia ich maju na haku a nevsimaju si co robia ich deticky. a potom maju vymlete mozgy!

levicaaaaa

0vecka: a podľa teba si to poškodenie CNS vymýšľam alebo čo???? odkiaľ ty vieš čím je spôsobená tá lenivosť a "hlúposť" ? ? ? že to nie je spôsobené fyziologickým poškodením?

každý priemerne inteligentný človek vie, že DROGY poškodzujú ako mozog, tak aj ostatné tkanivá atď. na to netreba chodiť ani do školy ani nikde inde, stačí rozmýšľať...
napríklad čo také poškodenie pohlavných buniek??? čo poškodenie plodu ak tehotná matka užíva marihuanu? aj to si všetko len vymýšľam? no keby bola taká zdravá ako to ty popisuješ, tak asi nie sú s ňou také problémy a nie je nelegálna.
a taktiež by sa XYZ závislých nemuselo chodiť liečiť do centier pre drogové závislosti...

neskutočne ma vytáča takáto elementárna neznalosť problematiky ale reči veľké...

jajka001_

ovecka to ze ty nepoznas neznamena ze taki nie su, su, a mozno aj medzi tymi co poznas ty, ved to nebudu vytrubovat ze maju problemy. ak mas predispoziciu, geneticky danu, tak je vysoka sanca ze sa to prejavi.

0vecka

2 hej skodi ja poznam tak 100 uzivatelov a ani jeden nejavi znamky psychyckej poruchy

2levica to ze jeden clovek povie ze ma pocit ze je hlupejsi to nic neznamena a to ze sda tym ludom nic nexce to je sposobene aj tym ze im caste uzivanie tejto drogy sposobi urcite uspokojenie a tak ho nemusia hladat v inych veciach

jajka001_

pri uzivani marihuany, takisto ako inych drog, clovek stagnuje, nevyvija sa. je to krasne vidiet na jednom zavislom na heroine ktoreho poznam, fetuje asi od 16, teraz ma po 30, no mentalitu aj spravanie stale na 16
pri trave je to podobne, nechut ucit sa nove veci, lenivost. ale zalezi aj na osobnosti a miere uzivania. ak maju zaujem sa ucit, tak sa naucia. len ta chut je tam nizsia. ze naco...a pri castom huleni sa tazsie chape.
ale zas, ked prestanes hulit vcas,povedzme po tych dvoch rokoch ako je bezne, tak sa to vrati do normalu. pri tvrdych drogach aj alkohole je to poskodenie trvale.

levicaaaaa

0vecka tuším položil otázku, AKO marihuana poškodzuje CNS a mozog, no hneď mu tu aj niekto dal odpoveď: po dlhodobejšom používaní marihuany zhlúpol /sám dotyčný tak nazval ten stav, ktorý nastal/, bolo mu všetko ľahostajné, atď...
neviem aký iný dôkaz je ešte potrebný.
nikto tu nehovoril o fyzickej závislosti, všetci predsa vieme, že závislosť od marihuany je čisto psychická záležitosť, ja teda vôbec neviem, čo tu riešite. je to proste svinstvo, je to proste nelegálna droga ktorá škodí človeku, ale rovnako podobne vážne škodí organizmu alkohol a nikotínové cigarety, to by som zakázala tiež...

btw, ak by to nebolo až také zlé, tak by sa nechodili závisláci liečiť do centier pre liečbu drogových závislotí...