tráva...

Príspevok v téme: tráva...
srnka252

Ahojte, chcela by som sa opýtať a dozvedieť nejaké to info o húlení trávy. Som si istá že vela ludí s tým má skúsenosti, dobré či zlé, len chcem vedieť aké to má príznaky, ako to pôsobí a či sa dá na druhom človeku spozorovať že je zhúlený a ak hej tak ako.... A ovplyvňuje to nejako zdravie? škodí to?, lebo som počula že niektoré ani nie sú škodlivé... ďakujem

srnka252

keď mňa to tak strašne láka vyskúšať... ani si neviete predstaviť, tak ale zisťujem nejaké tie riziká :)

Stainless

Niekde sa daju najst aj reci o tom, ze nesposobuje akukolvek zavislost, co sa da podrobit polemike - preco potom niektori hulia denne? Taktiez to vraj nevplyva na mozog, len potom ako vysvetlit tie vymlete hlupe ksichty castych hulicov? Predsa len tym. Vsetko co nejakym sposobom vplyva na mozog a robi halucinanie akehokolvek druhu musi zanechat aj nejake nasledky. Fajcenie vodnej fajky ako menej skodlivej, lebo sa tam nieco filtruje vo vode je nezmysel, dym prejde cez vodu ako bublina, nedotknuty. Vodna fajka nie je vodny vysavac, aby cistila dym.

srnka252

môže sa stať že pri húlení človek chytí aj flesh? že proste odpadne na niekoľko sekúnd? alebo niečo pri čom by si vedel ublížiť?...

pauli 73

VincentV, de facto máš pravdu a ja by som ešte jedno pozitívum pre marihuanu uviedla(ja som nie konzument)oproti alkoholu, po marihuane nebýva človek agresívny :)

VincentV

jajka001_: holt všetko má svoje vedľajšie účinky, trebárs aj vtimamín C.Neobhajujem marihuanu, ale rozhodne je u mňa minimálne 100 krát neškodlivejšia ako alkohol, ktorý mení ľudí na zvery, o závislosti ani nehovoriac.

jajka001_

neutichajuci smiech, to je v tych prvych fazach, ak je to dobry druh travy
trava moze sposobit aj utlm, depresiu, u slabsich aj psychicke poruchy a choroby
sposobuje problemy s pamatou, taki ludia byvaju dezorientovany casom a niekedy aj priestorom
ucinok travy je zavisly na osobnosti