Vred na ohambi

Príspevok v téme: Vred na ohambi
Eviku777

Urobil sa mi vred na ohambi vcera som ho objavila, dnes do rana sa este zvacsil a je dost bolestivy. Mam ho tam ..proste som vyholena na pasik a jak tne pasik konci a zacinaju pysky ohambia tam je:( z coho to moze byt? Zmizne to same? Co by pomohlo dat si na to?
Len mi prosim vas nepiste ze to je pohlavna choroba , lebo mam jedneho sexualneho partnera 7 rokov, posledne 2 roky sme ANI RAZ NESEXOVALI BEZ KONDOMU.

meggy10

eviku podla mna to je len od holenia taka tukova vyrazka aj mna to bolelo isla som s tym na kozne ale vobec to nebolelo vytlacanie som si myslela ze bude boliet ale to prepichla myslim ze s ihlou a vytlacila cele a na dalsi den som uz nemala nic ale ty si to sama neskusaj vytlacat. skus ist na kozne.

1278

mala som podobny problem, trvalo to skoro 3 mesiace. Skratim to a napisem len tolko, ze som si sama musela vytlacat dany hnis sa dezinfikovat to. Postupom casu sa to zmensovalo a nakoniec i zmizlo. Nie je to nic vazne ako mi bolo povedane a slo o zapalenie zliazky ktora sa moze ako uz tu bolo pisane, zapalit po holeni. Treba len trpezlivost, dodrziavat nadalej dobru hygienu a ono to zmizne. Kazdopadne ale treba ist s tym k lekarovi nech sa vylucia akekolvek dohady o tom o co vlastne ide a hlavne ak doverujes lekarom sa aj ukludnis a budes pokojnejsia

eviku777

meggy10/to ti vytlacili? tak to si neviem ani predstavit ved strasne boli na dotyk.
ano mam ten vred len jeden.
papiloma virus? no na pravidelne kontroly chodim cyto som mala v poriadku, dokonca este ovela castejsie chodim nielen na prehliadky koli mykozam.
trosku sa zmensil do rana, no uvidim co to bude dalje a hadma pojdem, lebo ako sa poznam ja by som nad tym rozmyslala aj ked zmizne este dlho ze co to mohlo byt

meggy10

ahoj eviku urcite chod za gynekologom alebo na kozne mne sa tiez nieco spravilo take ako vred vzali mi na koznom vyter tak to bola v mojom pripade vyrazka tak mi ju tam vytlacili a nejaku mast nato dali mala som to od holenia ale moze to byt aj nieco ine nechcem ta strasit mas ten vred iba jeden? urcite zajdi za lekarom on ti pomoze ako by si sa mala sama doma trapit ze co to moze byt.lebo moze to byt aj papilom virus a ten moze sa aj sam bez seba vyparit a nebudes vediet ze co to bolo.

aj ja ooor

Eviku to mozes mat aj s oholenia a zapalu jednej tukovej zliazky aj mne sa niekedy vytvori taky vacsinou po holeni a samo to zmizne len si to poriadne cisti a dezinfikuj aby sa ti velmi nezapalil :)
ak by dlho trvalo a nestratil sa sam tak zajdi na gynku preistotu...

eviku777

Vred! A nerob si srandu, chcela osm to len presnejsie popisat kde sa nachadza, ak nahodou niekto mal podobny problem...