Zdvihnime si sebavedomie (dievcata)

Príspevok v téme: Zdvihnime si sebavedomie (dievcata)
JENNYss

-takze mam 15 rokov a doteraz som sa VEEEELMIII trapila (mala som DEPKY) koli tomu ako vyzeram.Ked sa pozriem na net ake pekne dievcata su, tak si poviem, ze nemam sancu u ziadneho chlapca.OPisem sa ok?A RADA BY SOM BOLA AJ JA KEBY STE SA AJ VY OPISALI A S CIM STE SPOKOJNE A NESPOKOJNE.cize som vyssia chudej postavy , vlasy mam otrasne, take zlepene hnusnej \\\"sedej\\\"farby , trapia ma vyrazky a vrty mojej tvare, mam , nizke celo uzke pery nesimetricku tvar celkovo vsetko. A VY???VZAJOMNE KECAJME O TYCH NASICH NEDOSTATKOCH. ALE JA UZ SOM SA ROZHODLA ZE PRIJMEM SAMU SEBA AKU SOM!!!aj ked je to velmi tazke :((

Deee

jajka ma pravdu, co sa budeme "ohovarat", aby sme sa dostali do depky? mysli pozitivne iba tak zaujmes chalanov, urcite sa najde aspon jeden, ktoremu sa budes pacit presne taka aka si len sa usmej na svet a retusovane fotky su fakt svinstvo, vyhladia tvaricku, zuzia boky, predlzia nozicky tak naco to vobec riesit?

zuzic

ja mam postavu nie zrovna chudu ale ani tucnu.ibaze mam tlste stehna:( mam kopu vyrazok, strasne mi padaju vlasy inak farbu mam peknu a ked este boli huste boli pekne no teraz som pomaly stastna ze mam aspon tych par vlasov co mam...niekedy mam pocit ze som nemozne a tiez som kedysi davno rozmyslala nad tym s tymi chalanmi ale taky chlapec co by ta chcel iba preto ze si pekne taky nestoji za nic! ten co ta bude naozaj lubit tomu nevadia tvoje nedokonalosti krasy

jajka001_

jasne, podme sa ohovarat ake sme skarede :)) to nie je cesta, moja. vsimaj si to co je pekne na tebe. a nestuduj sa detailne. a kasli na retusovane fotky, ok? :))