Pletova voda clean and clear?

jakub81

Krém najlepsie niaky hydratacni pre problematicku plet dobre su napr. garniery, clean and clear, a ine je ich kopec. Radsej sa ale vyhybaj mastnym tie iba zbytočne zaťažuju plet. Používaj ho po každom vyčistení pleti.

levicaaaaa

trdielk0: pure aktiv je dosť agresívny sám o sebe a na to ešte tá pleťová voda... podráždil si si pleť, vysušil... preto sa ti vyhodili vyrážky, pretože pleť bola suchá tak sa začala poriadne premasťovať...

a áno, krém treba vždy...

Trdielk0

ja mam taku tu fialovu .. clean and clear blackhead clearing cleanser sa to vola.. noo ja som si pred tym nez som si supol pletovu vodu robil peeling s pure activ.. a potom ked som natrel vodu tak potom som uz ziadny krem nedaval.. treba aj nejaky krem?

levicaaaaa

Trdielk0: dôležité je aj AKO tú pleťovú vodu používaš... čo používaš na čistenie pleti pred použitím pleť. vody a či/aký krém používaš po použití pleťovej vody...

jakub81

Ja používam tú červenú a všetko je ok, zlé skúsenosti mam s tou tyrkisovou na citlivú plet, ta je riadne svinstvo. Ak ti niaka kozmetyka viditelne skodi tak ju radsej ihned prestan používať. A používaš po vyčistení niaky krem, lebo to môže byt aj suchou pletou.