prasacia chripka a posilnenie imunity

Príspevok v téme: prasacia chripka a posilnenie imunity
bambulos

ahojte, vsade teraz v spravach pocuvam o prasacej chripke a dokola to iste, chcem sa opytat, mozem si nejako posilnit imunitu aby som tu chripku nechytila? co si myslite? a RNG tvoj nazor? rozmyslam nad tabletamy imunoglugan mohla by som si tym nejako pomoct? nechcem cakat kym to pridu az tuna a cakat za nejakou ockovacou latkou alebo to nema vyznam, dakujem za kazdu radu .....
---------------------
Sekcia Prasacia chrípka A (H1N1) www.zdravie.sk
Prasacia chrípka – 10 vecí, ktoré by ste mali vedieť www.zdravie.sk
Prasacia chrípka - strucne popisana choroba - www.zdravie.sk

RNG

jedine co mozem pridat je citral, ktory je tiez silne antiviralny okrem toho ze je vseobecne antimikrobialny a znacne ucinny proti rakovinam, zialbohu len v anglictine, nemam cas na preklad:
-odkaz odstránený-

RNG

echinacea sa neda brat stale, max 3 tyzdne v kuse, potom treba 2 tyzdne prestavku.
Astragalus a ine, ktore som spomenul v prispevku na herpes mozno brat stale

Ale v prvom rade treba kazdemu tie zakladne:
zinok(25-50 mg),
selen(200 az 400 mcg),
jod,
vitamin C(3 gramy nie 100 mg!!!)
vitamin D-3(2000 IU) a
vitamin E(200 az 400 IU)
a len ked to nestaci, pridavat aj ine, silnejsie.

RNG

bambulos to asi je 100 mg(firma Pleuran pravdepodobne, ta ista, co pred nedavnom este predavala 10 mg tabletky s navodom 1 az 3 denne....)

mmmmm

asi som ta skor vystrašila ako poradila snažime sa trochu zvyšovat tu imunitu ovocie zeleninu aj neake multivitaminy deti nosia so sebou dezinfekčny gel na ruky je to z oriflaimu v takej malej flaštičke

mmmmm

myslim si že to je važne s tou prasacou chripkou bojim sa o celu rodinu čo budeme robit deti cestuju vlakom do školy treba čakat kym ju nedotaneme,
neda sa to tak prisne ustražit ako ukludnuje minister ale to je pravda,na nas obyčajnych ludi sa vakciny neujdu

bambulos

RNG no zistila som ze imunoglukan ma v jednej kapsuly 100 g betaDglukanu, uzivat sa ma jedna az tri kapsuly denne

RNG

bingham, ustanovene davky su stanovene lekarmi a farmaceutmi, ktori spravidla nevedia nic o novsich vyskumoch a su na strane farmaceutickeho priemyslu, ktory sa takto snazi potlacit konkurenciu.
A ty so svojimi prispevkami patris tiez do ich tabora.
Ale casy sa menia,a vysledky prac mnohych lekarov, co sa zaoberaju alternativnou(tj inaksim pristupom, ktory nie je schvaleny medickou komunitou)maju hromady dobrych vysledkov a postupne to prenika na verejnost a neviete to nijako zastavit, aj ked sa na hlavu postavite.
Aj samotni lekari si to zacali masove uvedomovat, ked hoci este povacsine sa neodvazia predpisovat doplnky, sami ich po tajomke beru a to presne v tych davkach, ako ich kolegovia zistili ako ucinne a nie v tych ktore su oficialne schvalene a casto nanutene na vyrobcov pisat na flasky, inac im tie doplnky neschvalia na predaj.
Ja tieto problemy poznam velmi dobre, lebo som mal obchody a snazil som sa dostat schvalene na Slovensku rozne doplnky, ktore sa v USA uz davno schvalene predavali a nechceli mi ich schvalit, lebo sa drzali oficialnych davno zastaralych tabuliek odporucenych dennych davok z roku 1948.
A niektore odmietli vobec len z dovodov, ze ich nepoznali a basta.
Odbornici.....
Skoda rozpravat...

aluska

italka urcite nejake vitaminy-ale vo forme ovocia, horuci caj, paralen a vylezat a vypotit..podla mna najlepsie na chripku