Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prirodna kozmetika Alverde/DM

Príspevok v téme: Prirodna kozmetika Alverde/DM
matulka007

Ahojte,

pokozka okolo oci sa mi stale zapaluje, mam cervene skvrny, suchu pokozku, vrasky hlboke, niekedy az krvave, doteraz som pouzivala klasicku kozmetiku, aj make-up ale zda sa ze s pribudajucim vekom budem musiet urobit zmenu. V sucanosti sa odlicujem Calciovou mastickou, vsetko ostatne ma stipe. Viete mi poradit ci kozmetika Alverde/DM aj dekorativna napr. spirala na oci su vhodne na pouzivanie?

jingles

mna jediny odličovač ktory ma nestiipal na oči je od ryoherba od ryor a balea ta vodeodolna trochu inak ostatne čo som mala hrozne

matulka007

dakujem za rady, uz som v stadiu hladania koznej lekarky, horsie je ze tie cervene skvrny nemam kazde rano tak snad mi bude vediet poradit... ale aj tak dakujem

pauli 73

matulka, delphia má pravdu, a ja by som ti v takom prípade neodporúčala absolútne žiadnu kozmetiku kým sa ti to nedá do poriadku.

delphia

krvave oblasti - vsak to nie je ok. preco nezajdes na kozne? zrejme mas nejake kozne ochorenie, lebo z nicoho nic pokozka nema byt krvava. treba najprv bylucit patologicky proces v kozi a az potom sa da rozhodovat o dalsom postupe. ale aj tak skus kokosovy olej. ten je vyzivny aj hydratuje.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prirodna kozmetika Alverde/DM - Fórum - ZDRAVIE.sk