Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rozpravanie zo sna

Príspevok v téme: Rozpravanie zo sna
klara101

Dobry den, chcela by som sa opytat na moj problem. Snivaju sa mi sny, ktore si rano ani poriadne nepamatam, len manzela s nimi budim. Zevraj sa v noci smejem, rozpravam, rozhadzujem rukami a pod. Co mam robit, aby som v noci kludne spala? Manzel ma totiz velmi plytky spanok a nechcem to riesit oddelenou spalnou.
Dakujem

jajka001_

chrapanie moze byt zdravotny problem, moze to byt aj zivotu nebezpecne, a teba to ohrozuje tiez na zdravi lebo sa nevyspis. da sa to riesit, pohladaj na nete.
obycajne pomoze ked zacmukas alebo ho stuchnes, nech sa otoci na bok. chrapanie je vacsinou ked sa spi na chrbte. alebo ked je pod vplyvom alkoholu. ak mozes, spi v inej miestnosti.

vegaska 10

môj manžel tak strašne v noci chrápe, že už to prichádza do štádia, že sa to nedá vydržať. K tomu sa pridalo rozprávanie zo sna a pohyby. On vobec nevie kludne ležať. Stále hýbe nohami ako keby niekam utekal, hlasno rozpráva, rozhadzuje rukami a pritom nenormálne chrápe. Neviem ako mu mám pomocť. Poradte mi prosím, lebo už sa nevyspím ani ja. Dakujem

suvi

A manzelovi to vadi? Ja mam podobne skusenosti, ale u nas zo sna rozprava manzel. Mam slabucky spanok, takze si vzdy vsetko vypocujem, ked ma prave prechadzaciu naladu, tak ho nasmerujem, a v noci s nim riesim jeho "snove" dilemi. A neskutocne sa na tom smejem a bavim. Aspon je sranda.:-)

amika

ja mam podobny problem s mojim priatelom,velmi casto rozprava zo sna,ale co je najhorsie,tak rozhadzuje rukami a casto ma aj udre samozrejme nechtiac,uz sa stalo,ze ma udrel tak,ze som sa zobudila a plakala od laku i bolesti,najprv sme sa tomu smiali,ale teraz to uz berieme vazne a nevieme si s tym rady.....

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rozpravanie zo sna - Fórum - ZDRAVIE.sk