Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stalo sa Vam to niekedy ?

Príspevok v téme: Stalo sa Vam to niekedy ?
jjjjuuul

Dobry den. Asi pred tyzdnom pri vyprazdnovani po velkej potrebe ked som sa utierala mi ostala krv n atoaletnom papieri. Lenze mam pocit ze to mam z toho ze som si s toaltnym papierom konecnik podrazdila lebo som viackrat (do cista) zadok utierala az tak mi to zacalo krvacat... na paiery kde bola stolica krv nebola .. az potom neskor ako keby som si zadok zadrela alebo co ? moze sa to stat ked clovek chce zadok vyutierat do cista ? zadok ma potom trosku scipal ale prestalo to a uz nemam ziadny problem mam 21r a nikdy predtym sA mi to nestalo .. nemam ziadne bolesti ani nic,,, stalo sa vam tzo niekedy ?

suvi

jjjjuuul, nic si z toho nerob. Aj mne sa to obcas stava. A keby to bolo nieco vazne, uz by sa to za tie roky davno prejavilo.

wrs

caves... skus ist k lekarovi.. ci nemas hemeroidy.. (zlata zila).. su rozne typy.. vnutorne / vonkajsie... dlhodobe, ciastocne...kratkodobe.. mozu nastat pri moc slabom pitnom rezime, tvrdej stolici.. problem s vylucovanim atd.. samozrejme.. moze byt aj to. .ze si sa porezala s papierom..

pozri tento link www.beltina.cz

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Stalo sa Vam to niekedy ? - Fórum - ZDRAVIE.sk