su keratinove spoje moc vidno?

Príspevok v téme: su keratinove spoje moc vidno?
lussiee

ake su lepsie? priesvitne,alebo ked mam vlasy cierne tak tmavy keratin?viem ze o predlzovani vlasov je tu jedna tema zalozena ale kde to tam mam hladat? ved uz sa tam len chodia hadat kto najlepsie predlzje vlasy atd... dalej sa chcem opytat aka je podla vas najsetrnejsia metoda ale aj v primeranej cene,a ci poznate obchod SUBERT tam predavaju vraj indicke vlasy ktore sa vraj mozu farbit zehlit natacat..atd,len predavacka mi povedala ze sa ma na topozuivat kozmetika urcena na predlzene vlasy.. ale toje asi blbost nie?ked su prave, mam kamaratku ktora ma predlzene vlasy keratinom pouziva len kefu a olejcek na konceky vlasov a ma ich stale pekne.poradili by ste mi niektora kto ma s tym skusenosti?hlavne by som potrebovala odpovede na moje otazocky, dakujem

macka26

ahoj lusiie. ako pisala besna, je to v podstate jedno, ale ten tmavy keratin absolutne vidiet nie je
indicke vlasy moc neodporucam, nakolko nie su tym nasim europskym podobne, su ovela hrubsie co by mohlo byt vidiet. ak ti niekto ponuka vlasy a hned k tomu aj kopec pripravkov tak si to radsej premysli. ja by som do toho nesla. na kvalitne vlasy staci naozaj obycajny sampon, balzam a olej na konceky...

myslim, ze na trhu si aj setrnejsie metody ako keratin, najma metody " za studena" kde sa ti nic do tvojich vlaskov nezatavuje. tym ale nechcem povedat ze keratin nie je dobry

kludne sa ozvi na mejl predlzovanie@gmail.com

besna

Ahoj lussiee,

mas pravdu s tou temou o tom predlzovani... je to uz do smiechu :o))

Poradim ti podla seba. Ja mam predlzene tiez keratinom a som tmavovlaska. Mala som nadpajane aj priesvitnym aj tmavohnednym keratinom a musim povedat ze v zasade je to asi jedno. Ale podla mna ten tmavy keratin uplne splymul s mojimi vlasmy. Mozem ti poslat foto ak chces...
Nepoznam ten obchod co spominas ale ja na vlasy nepouzivam ziadnu specialnu kozmetiku a presne tak ako ta tvoja kamoska si davam na konceky olejcek ale to som robila aj ked som nemala predlzene vlasy :o)
Nechcem sa tu rozpisovat ak by ta este nieco zaujimalo kludne sa mi ozvi na mailik pokecame :o))) besna@pobox.sk