Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pleť,strava

Príspevok v téme: pleť,strava
žofka888

ahojte ludkovia chcela by som spýtať či mi viete poradiť nejaké tie rady ako získať alebo aspon sa pokúsiť získať či mať takú pleť ako majú japonkské (asiatky) dievčatá takú nádhernú porcelánovú pleť..aspon akým jedlám sa vyvarovat či naopak aké jedla jesť vela prípadne niečo pridávať do jedla či aké malinovky alebo vody piť.
velmi dakujem za všetky peknučké a dobré rady x]

dionee

Sójový nápoj píjavajú Japonci, Číňania a Kórejci už po mnohé stáročia. Je neoddeliteľnou súčasťou života v juhovýchodnej Ázii.
Myslim ze soja, tofu, biovyrobky , pohanka , mandle , kvasnice. To vsetko prospieva vlasom a pleti

pauli 73

emil,na 100% nemá to žiadny vplyv, neviem na akej stránke si to čítal ale keby to bola pravda tak VŠETCI chlapci v puberte, ktorí masturbujú každý deň x krát tak by boli chudí a so zlou kvalitou pleti :)

emil456897

noo, nie si prvy ani posledny ,ktory mi to hovori.. o tomto by sa dalo polemizovat ale mas to nejako dokazane ,ze to nema ziadny vplyv na zlu kvalitu pleti ak si spominam tak nic podobne som necital ci ti ano? prednedavnom som cital na nemenovanom webe o tom ako sebsukajanie hrozi ci na kvalitu pleti alebo na chudnutie..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pleť,strava - Fórum - ZDRAVIE.sk