Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chodí niekto na spinning?

aarabella

ja som nosila iba obycajne kratasy po kolena a tricko. iba botasky som mala kvalitne. ale teraz by som si uz kupila nejake specialnejsie oblecenie, predsa len clovek sa spoti a v normalnom obleceni sa potom zle citi. chodilo cca 12 ludi a vacsina mala obycajne oblecenie. ja sportujem v podstate stale a hned som sla na spinnig do golemu, kde to nebolo rozlisene na urovne. kondicku som mala, ale makacka to bola pre mna. ale keby ze nevladzem, tak nemusim robit to co instruktor ale pojdem svojim tempom :) a este bolo treba si dopredu den zarezervovat, lebo sa mohlo stat ze bude plne. uvazujem ze na jesen by som sa opat pustila do spinningu.

Mimi888

aarabella: Dakujem za referenciu. Vysoka cena zaraza aj mna, skoda, že mnoho fitiek spinning este stale neposkytuje, takze velmi na vyber nemam.
invisible91: No ja radsej zacnem na tom nizsom levely i ked cele roky praktizujem aerobic. Ale nech si na zaciatok nohy pekne zvyknu.:)

Pridavam sa tiez k otazke ohladom vhodneho odevu na spinning...

invisible91

Ja by som sa ešte predsa len spýtal, či...ked tam ešte pojdem, mam matoblecene nieco take ako vo fitku alebo nieco co sa nosi pri cykloturach ci to je jedno :)
A este: V jednom fitku v BA maju hodinu spinningu pre začiatočníkov. Je ale jedno, ci pojdem aj do ineho-blizsieho fitka na spinning k pokrocilím, ze?

aarabella

ahoj, ja som asi pred dvoma rokmi chodila do golemu v toweri 115. bola som max spokojna, precvicovatel mi vyhovoval. parkrat bol zastupovat iny, ten mal odlisny styl. mozno vyskusaj vo vsetkych golemoch(samozrejme podla moznosti :), ktory ti bude vyhovat.jedine negativum bola cena, kedze som bola studentom (okolo 4 eura vstup). na kondicku perfektny sport

Annika1987

moj kolega chodi na spinning a je tym nadseny
on chodil aj na zumbu, jediny chlap, ale ked ho to bavi, tak neriesi

invisible91

Smiem sa opýtať, či také niečo navštevujú muži? (na všetkých fórach túto tému rozoberá iba, resp. skôr ženské pohlavie :D).
A je lepší spinning alebo indoor cycling? (ci to je to isté?)
No a posledná otázka?: Neviete náhodou, kde je za to studentska zlava, prípadne lacnejsi spinning?

inga22

:) máš pravdu (teraz sa fakt hanbím :)) )...Google používam bežne, a ver, že dokonca aj teraz. Ja som však zadala iba "spinning nitra"...a tam som nič nenašla. No čo, neviem zadávať správne kľúčové slová :).
Dík, pekný deň Ti prajem.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.