Bolestiva Endometrioza

Príspevok v téme: Bolestiva Endometrioza
bambi21

ahojte. viem, ze je tu vela zalozenych tem na endometriozu, ale aj tak bych sa chcela spytat, co vam pomaha pri neznesesitelnych bolestiach. mam silne bolesti v podbrusku a v krizoch az mi z toho trpne noha. nevladzem dlho stat. ja mam nevyliecitelnu endomet., nic nepomaha, len bych potrebovala aspon utlmit nejako bolest. dakujem:)

mjanik

jalenja-keď sa tomu nerozumieš tak tu nepíš,prečo dovolíš akupunktúre len zmierniť,prečo nie úplne vyliečiť?

jaLENja

mjanik.... zase sa musím rozčuľovať? Akupunktúra môže zmierniť príznaky, ale nepíšte také bludy, že vylieči!! To nie je to isté....

bambi21

dakujem jaLENja, ja mam za sebou 2 laparoskopie a 2 laparotomie. mamuz asi cez tyzden velke bolesti, ale od vcera si vari alchemilkovy caj a tusim mi to tiez pomaha, jasne, ze to nevylieci ale aspon ustupili troska tie bolesti. drzim ti palce, maj sa:)

jaLENja

Ja mám tiež endometriózu, dve lsk operácie za sebou a tá potvora je tu zas... Predtým ma kríže tak neboleli, ale pridal sa zápal obličiek a močového mechúra. Možno je to divné, ale pomáha mi čaj. Pijem alchemilkový čaj, čaj z rebríčka a materinej dúšky a ešte si dávam pupalkový olej. Nie že by to vyslovene prestalo, ale zdá sa mi, že tie bolesti sa dajú s týmto zvládnuť.