! čas !

Príspevok v téme: ! čas !
bibba

Stava sa mi casto, ze ked sa pozriem na (digitalne) hodiny cas je vzdy taky zaujimavy, napr: 14:41, 01:11, 18:18 a vseliake rozne kombinacie... niekto hovori, ze si vtedy treba nieco zelat, ini hovoria, ze to znamena ze na teba niekto mysli... zaujimalo by ma, ci sa hovori otom este nieco ine? aj teraz pred chvilou som sa pozrela a bolo 03:03 :)

tutuna

Ja najcastie vidim, uplne odveci, na digi hodinkach cisla 18:24 a pritom su to moje nestastne cisla. Tu pochybujem, zeby na mna niekto myslel?

Gill

Mne sa to tiež stáva s jedným časom a to 22:33 :) Neviem či to náhoda alebo čo, ale takmer každý deň vidím tento čas :D

lucyyyyyyy

no a mne sa toto teda stava hoodne casto no a ja som pocula, ze ak sa pozreme na hodinky ked je cas typu: 07:07, 12:12, 15:15 , tak vtedy na nas mysli ten clovek, ktory ma zaciatocne pismeno mena v danom poradi v abecede :) napr. 17:17 - 17. pismeno je P :P

Gerbil

Ach jaj, poverčivosť. :) Čas je relatívny, dobre to všetci vedia, a tak načo mu pripisovať význam, ktorý si nezasluhuje?

Silu má myšlienka, nie digitálny ukazovateľ. Ak si niekto niečo silno a úprimne zaželá, je jedno, aký čas bude, splniť sa mu to kľudne môže.

jajka001_

mne sa paci 18.18 :)
ale je to blbost :D proste niekedy ta to zaujme ze je taka kombinacia cisiel, o nic ine nejde, ale bavte sa dalej :)

mary-anne

numerologia, waaw, tak to je teda sila!! sa necudujem uz, ze ma ta stvorka sprevadza celym zivotom.. zacnem tomu verit :)
len ktovie, co znamena, ze stale natrafim na ten isty cas :))

numerologia

mary-anne .. skus si nieco precitat o numerologii a o cislach.. ked si pozries na to tvoje .. to nie je len ze 3 stvorky tam mas, ale ked si ten cas zdratas, co ti vyjde? mne 4 :) 1+4+4+4=13 = 4