Stve ma,ze nie som jej prvy

Príspevok v téme: Stve ma,ze nie som jej prvy
DRUHY

Moja priatelka chodila predo mnou iba s jednym chlapcom s ktorym sa aj prvykrat milovala. Viem ,ze snivala o tom,ze s nim bude navzdy,ale on ju nechal a ona to brala dost tazko. Po asi roku sa dala dokopy so mnou a sme uz spolu rok. Viem,ze ma velmi lubi ,ale viem,ze nieco citi aj k nemu. Neviem preco,ale mna to trapi,ze ja nie som jej prvy, pokial by to bolo dievca s ktorym sa chcem vyspat tak by to bolo ok.Ale ja s nou chcem zit a neviem ci sa s tym budem vediet vyrovnat. Navyse,ked aj dva roky po rozchode je s nim stale v kontakte. Ked sa s nou chce rozpravat on tak ona je hned ochotna,ale ked nema naladu on tak sa s nou nebavi a ju to stve. Myslite si ,ze ho stale miluje,koli tomu,ze bol jej prvy? A preco mi potom hovori,ze chce byt so mnou?Stve ma to,ze sa s nim bavi. Ma to vobec zmysel byt s nou, aj ked ju lubim,ale neviem,ci ho niekedy pusti z hlavy?

alzbee

No ale dufam, ze ked niekto pozaduje, aby bola holka panna, tak je aj on panic..ale predpokladam, ze je to vodu kaze, vino pije..

Giovanni

Ked ju lubis tak sa s tym zmier.Mal si na zaciatku rozmyslat a odmietnut ju ako aj ja robim.Aj ja taku hladam aj ked mozna podstupujem to riziko,ze cely zivot budem sam...Vela dievcat to nechape,ale sme ludia a sme rozny,nie som velky krestan nic take,len proste neviem si predstavit ze moja zena a matka mojich deti mala predomnou dakoho.

Denz

druhy- a ako by si to citil vtedy,ak by ona nemala nikoho a ty ano.......
Skus sa zamysliet.
A na to ich rozpravanie sa....je to normalne......ved ak sa rozisli v dobrom....nevidim dovod,aby si obcas nezavolali.....
Ved sa poznali velmi dobre a to sa neda zahodit za hlavu....
Skus to tolerovat ...ved nic sa uz medzi nimi viac nedeje......len kamaratstvo a spomienky.

egresko

Nuz najlepsie si zohnat pannu, vselijake ojazdne slecinky si budu robit len dalsie zarezy nad postelou , chapes. Bud sa s tym zmier alebo hladaj dalej.

lola03

ja ti poviem takto, tiez priatel vie ze si pisem s byvalim milencom ... ale nevie ze sa s nim aj stretavam, sice sa nestretavame pre to aby sme mali sex abo tak ...iba proste kamaratsky, ale aj tak mu to nepoviem lebo sa bojim jeho reakcie...mozno to iste robi tvoja

DRUHY

No tvrdi mi,ze sa nestretavaju. Ak by som zistil,ze ano,tak by som sa s nou asi rozisiel. Neviem to povedat urcite lebo ju lubim,ale asi ano,lebo to by uz bolo klamstvo ked mi tvrdi,ze nie a aj tak by sa stretavali.