Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

RNG prosba o pomoc - hpv

Príspevok v téme: RNG prosba o pomoc - hpv
jana456

Dobry den,

potrebovala by som poradit ake preparaty mam nasadit proti infekcii genitalneho hpv virusu.

zistili mi to potom, ako sa mi urobili bradavice z vonkajsej aj vnutornej strany, zatial mi nerobili stery len mi to doktorka vypaluje podophylinom, po troch dnoch liecby to zatial zabera najma vo vnutri, zvonku je zlepsenie velmi chabe takze asi ma caka tekuty dusik. problem je v tom, ze mam nejaku koznu reakciu na podophylin, zvnutra aj zvonka som ako keby spalena, je to spojene s zacervenanim, miesta su horuce a vysusene, velmi bolia takze liecbu na 4 dni doktorka prerusila. predpisali mi isoprinosine, ktory ale nemozem brat lebo obsahuje psenicny skrob a ja som celiatik.
frajerovi vypalili 4 bradavice dusikom a bude brat isoprinosine, myslim ze unho minimalne ten kozny prejav mizne velmi rychlo, ale asi bude dobre ak vsetko co budem brat ja bude brat aj on.

chcela by som Vas poziadat o radu, co mam zacat uzivat a v akom davkovani, aby som podporila to fyzicke odstranovanie tym ze systemovo potlacim virus. ja mam imunitu dlhodobo oslabenu, presne hodnoty neviem ale celkovo je to bieda.

zatial uzivam probiotika biopron 9, hlivu ustricovu 600 mg denne, vitamin C 100 mg denne, indonal 2x denne, magnesium calcium zinok od jamiesonu 1 tabletu denne, a zacala som pit caj lapacho a vilcacora. okrem toho som vcera nasadila koloidne striebro lokalne (vyplach a potieranie)a taktiez ho pijem. vo vsetkych tychto veciach si ale nie som ista davkovanim.

na nete som zatial nasla betulin, befungin, astragalus, sagradin, collostrum a dalsie veci, alwe neviem sa v tom zorientovat.

vopred Vam velmi pekne dakujem za pomoc a Vas cas,

jana

sofia6666

a este chcem k tomu pridat ze mam iba jedneho sexualneho partnera uz styri roky a on takisto takze sa neda povedat ani to ze by to bolo zpromiskuitneho spravania ... takze z coho ? len moj partner mal posledny rok par bradavic pod pazou a na krku ale bol si to dat vybrat ..ja tymto netrpim ale mam to zvysene v citologii... neviem ci to moze mat nejaku spojitost lebo je to uplne niekde inde

sofia6666

ja mam hpv virus zistili mi ho z citologie mam z toho obavy takze si kupim presne tie vitaminy co tu pise rng lebo ho uz trosku poznam z internetu a takisto viem o com je cely farmaceuticky priemysel a preto budem chodit pravidelne aj lekarovi lenze si aj sama skusim takto pomoct pretoze niesom len blba ovca co pocuva doktorov a navyse nic okrem penazi a tie boli aj budu za to nedam takze dufam ze mi to pomoze.. kedze rakovina to nie je podla vysledkov tak si to takto zachytim a bude fajn

RNG

vypalenie bradavic neznici virus v tele, neznizi ani pravdepodobnost poskodenia a vytvarania nefunkcnych buniek, ktore sa prirychlo rozmnozuju(bujnenie, karcinom).
Na potlacenie virusov v tele treba zvysit telesnu viralnu imunitu, aby sa nemohli prejavit a skodit vo velkom.

RNG

Nuz antiviralne doplnky rozhodne pomahaju, ja som si osobne s nimi vyliecil zopar viralnych utokov, a mnozstvo ludi, co som im to poradil, tak isto.
Inac nemam to vycicane z prsta, su to informacie od znamych lekarov, profesionalov, nie laikov, ktori vedia ako na virusy a to nielen antiviralnymi liekami ale aj potravinam,i a potravinovymi doplnkami
Zialbohu, su to vynimky, ktore nepatria do "organizovanej mediciny" ale z nej vystupili, lebo nasli lepsie systemy a prostriedky na liecenie. Samozrejme organizovana medicina ich nechce prijat, lebo to by ohrozilo jej postavenie, financie a odbyt(znizenie poctu zakaznikov , tak sa to nazyva v inych poliach, ale zialbohu to plati aj na cely medicky proemysel, a to aj napriek snahe mnohych lekarov naozaj liecit, nielen byt zamestnany a plateny)

Sara19761976

Uz som sa nemohla na to divat,som sama postihnuta tymto virusom,v stadiu tri,dalej neviem.Fascinuje ma ked tu nejaky laik zacne vypisovat podrobnosti o tom do poslednej bodky a nevie vlastne ani o com pise.NIC SA S TYM NEDA ROBIT.Mozno ak,sexualne prestat zit a jest len vitaminy a nic ine,plus brat injekcie na podporu imunity,najlepsie aj hned prestat fajcit.Toto aspon rok,a ked ani to nepomoze,tak robit vsetko dalej a zit ako covek a nezaoberat sa stale svojim zdravotnym stavom,vela chorob vznika v hlave.Ked je niekto napadnuty virusom,este nikde sa nepise,ze musi dostat rakovinu,ale moze a to moze vlastne kazdy,kto ju tam niekde naprogramovanu ma a s tym nic nenarobime!

Sara19761976

Nepomoze vam absolutne nic,len pravidelne kontroly u loekara,ked ste postihnuta tymito virusmi a vypalenie tych bradavic.Nechajte to radsej na odbornikov.Imunita je hlavne dedicna zalezitost,tie preparaty co tam pisete neuskodia,ale urcite nespravia ziadny zazrak.Uzivala som aj Indonal,no ziadne pokroky,je to vec reklamy,Nie som skeptik,len realista.Nasa lekarska veda nevie vyliecit ani rakovinu,ani AIDS,ani virova problematika nie je zdaleka v takom stadiu,ze by vam vedel niekto bezpecne nieco poradit.Hlavne nechodte k ludovym liecitelom a nespoliehajte sa na lekarne a ich\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"zazraky\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" a zite dalej kazdy dfen ako by bol posxledny vo vasom zivote.S pozdravom.P.H

Sara19761976

Nepomoze vam absolutne nic,len pravidelne kontroly u loekara,ked ste postihnuta tymito virusmi a vypalenie tych bradavic.Nechajte to radsej na odbornikov.Imunita je hlavne dedicna zalezitost,tie preparaty co tam pisete neuskodia,ale urcite nespravia ziadny zazrak.Uzivala som aj Indonal,no ziadne pokroky,je to vec reklamy,Nie som skeptik,len realista.Nasa lekarska veda nevie vyliecit ani rakovinu,ani AIDS,ani virova problematika nie je zdaleka v takom stadiu,ze by vam vedel niekto bezpecne nieco poradit.Hlavne nechodte k ludovym liecitelom a nespoliehajte sa na lekarne a ich\\\\\\\\\\\\\\\"zazraky\\\\\\\\\\\\\\\" a zite dalej kazdy dfen ako by bol posxledny vo vasom zivote.S pozdravom.P.H

RNG

jedine co mozem pridat je citral, ktory je tiez silne antiviralny okrem toho ze je vseobecne antimikrobialny a znacne ucinny proti rakovinam, zialbohu len v anglictine, nemam cas na preklad:
///////////

RNG

to iste, co plati na herpes plati na hpv
/////

Samozrejme zinok(50mg)
selen 400 mcg
jod(3mg)
radim kazdemu, tj aj zdravym, tiez
vitamin C 3 gramu
vitamin D-3 2000 jednotiek
vitamin E 400 IU.

Nuz a k tomu sa mozu pridat aj ine v pripade ze tieto nestacia, napr astragalus(2x jeden gram)
a najsilnejsie, co som vedel zatial dostat bol chaparal(3x1 gram)
Koloidne striebro miestne je dobre, ale zialbohu jeho prienik do celeho tela cez zaludok je velmi obmedzeny kvoli kyselinam v zaludku.
Indonal napriek tvrdeniu vyrobcov nie je antiviralny, ale pomoze zabranit vzniku roznych rakovin z posobenia virusov a inych.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

RNG prosba o pomoc - hpv - Fórum - ZDRAVIE.sk