Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa odnaučiť fajčiť

xfirestarter

Veľa ľuďom pomohli elektronické cigarety. Má to samé výhody. Je to zdravšie, oveľa lacnejšie, človek čo to fajčí nesmrdí od dymu a môže sa to fajčiť prakticky kdekoľvek. Postupne sa dá znižovať koncentrácia nikotínu v náplni. Mesačné náklady pri fajčení elektronickej cigarety a e-liquid budú 5x nižšie, ako pri bežnej cigarete. Do ceny nezasahuje štát čiže je stála a nemení sa ako pri klasických cigaretách. Skúsenosti zákazníkov hovoria ako prestali postupne fajčiť, pomocou postupného znižovania dávok nikotínu. Zakúpiť sa dajú napr tu einhalatory.sk

jumbák

Prestaň a hotovo! Fajčiari by sa mali lepšie, keby si uvedomovali skutočné problémy, ako len prestať fajčiť.

goliath

Ja mám dobrú skúsenosť ako sa odnaučiť fajčiť s elektronickou cigaretou a postupným znižovaním dávok nikotínových náplní. Z klasických cigariet som prešiel na elektronickú a po roku som prestal aj stou a podaroval som ju kamarátovi. Napísal som o tom článok blog.horehron.sk

jojkaaaaa

jednoducho s tým sekni!...a nieje to vôbec ťažké!!.cigaretu mať nemusíš!...mojej kamošky mama prestala fajći´t po 20 rokoch a to zo dňa na deň!..jednoducho si povedala, že si už nedá a nedala si!...aj môj frajer!fajčil 2 roky a sekol s tým zo dňa na deň!....možno sa ti to z´da ťažké, ale bude sa ti do zdať ťahžšie, keď si budeš stále vravieť, že ty to nedokážeš....držím palce

whee

nuž čo Well, vidíš, aj žuvačky majú riziká :D:D

btw, najdôležitejšia vec je NAOZAJ chcieť, ale naozaj a nie ísť s tým pocitom, že Veď si aj tak ešte zapálim atď, proste treba mať úplne to také vnútorné presvedčenie, inak to nepôjde..tak sa nesnaž sám seba oklamať, ak náhodou :)) tak držím palce, nech sa podarí, choď na to postupne, ako vravíš, najprv na tú 20tku a tak ďalej... a uvidíš na konci ten dobrý pocit z víťazstva nad sebou samým :D:D

Well

whee:))
Tak ty si zuvackova princezna ;)
No ......lepsie ako fajcenie ale mala by si to obmedzit:) Dokasles si sanku casom....

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa odnaučiť fajčiť - Fórum - ZDRAVIE.sk