Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa odnaučiť fajčiť

Well

whee-mas pravdu.....
Tiez bratova manzelka mala rakovinu v prsniku a pritom sa zdravo stravovala a nefajci a nepije.A.....
To clovek neovplyvni.A aj jeden s uznavanych lekarov jej hovoril,ze ani to fajcenie nie je az take skodlive ako sa tvrdi.Je to vraj o inom.

whee

well, ja viem, že to tak neplatí stále, len vravím, že jeden nikdy nevie... btw, z fajčenia kľudne aj rakovina hrdla atď... ale to nechcem strašiť, len vravím, ďalej aj jazyk ...

rakovinové bunky má koniec koncov každý, len záleží na tom, či dôjde k ich bujneniu alebo nie.. aspoň tak nás to učili :D

Well

whee-No super:(
Chvala bohu ja som bol na vysetreni pluc pred asi rokom a bolo vsetko v pohode.
Rakovina u mnohych je geneticka predispozícia . Poznam jedneho 93 rocneho pana co fajci vraj od 13tich rokov a je uplne v pohode.

whee

well, mali sme v rodine prípad, keď chlap - tuhý fajčiar nemal žiadne zdrav. problémy a zrazu prišiel s bolesťou chrbta k doktorovi a to už oli metastázy v celom tele z rakoviny pľúc... ešte aj na smrteľnej posteli fajčil a to sa ledv hýbal...

Well

tak-drzim mu palce nech to vydrzi:)
Ja fajcim od 16tich rokov a.......to uz je asi na odnaucenie moc. Neviem ale skusim to znova niekedy:)Zatial ani nemam tuberacky kasel ani nic.....zrejme mam dobry organizmus.Ostatnych co poznam a fajcia ovela kratsie a menej ako ja maju s tym kaslanim velky problem.

whee

btw, je dobré odvykať si postupne, znižovať počet vyfajčených cigariet, je to menší šok pre telo, podľa mňa sa s tým lepšie vysporiada... je pravda, že chlapi majú pevnejšiu vôľu a dokážu zrazu prestať zo dňa na deň aj zo 40 c/deň, lenže to je podľa mňa z extrému do extrému a prijatelnejšie pre telo je postupne znižovať až na povedzme jednu denne a potom úplne skončiť, poprípade jednu týždenne atď...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa odnaučiť fajčiť - Fórum - ZDRAVIE.sk