Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

celkom dobry link som nasla na spolocenske a krtove hry

ivi_ka87

milli, ak si dobre pamatam, tak v srdciach je zakladom mat co najmenej sdrcovych kariet a vyhnut sa aj listovej dame, podla toho zvolit vhodnu taktiku vo vyhadzovani nizkych a vysokych kariet (vyhrava ten, kto ziska najmensiu hodnotu tychto kariet po scitani

millli

Pre swistica, dakujem za myslienku, moze byt, lebo ja som hrala aj damu a hra sa ani poriadne nerozbehla a uz skoncila s tym, ze som prekrocila cas a tym padom aj prehrala. Pritom som ani velmi nezdrziavala, ale 3 az 5 sekund porzmyslat nad dalsim tahom treba, nie?

swistica

milli: karty som tam nehrala, iba backgammon, a tam je to robene nejako divne, ze prehra ten komu uplynie cas. Tak mozno aj pri kartach je vyhra/prehra zavisla od casu

millli

Mam otazku na kartovu hru srdcia, spravne je davat najvyssiu moznu kartu a inym ich karty zobrat alebo davat najnizsiu moznu kartu a zbavit sa jej, lebo som mala pocit, ze vyhravam, ale nakoniec vyhral clovek s najmenej bodmi, potom nechapem? Dakujem.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

celkom dobry link som nasla na spolocenske a krtove hry - Fórum - ZDRAVIE.sk