1obet prasacej chíprky na SR

nestresujte

NA UKRAJINE TO NIEJE PRASACIA CHRIPKA POCHOPTE TO.
LEN U ZOPAR LUDI Z TYCH CHORYCH NA UKRAJIE SA TO UKAZALO AKO PRASACIA CHRIPKA, INAK JE TO NORMALNA LEN PROSTE SILNA CHRIPKA.

LEN TO PRISLO V TAKOM OBDOBI ZE SI TO TERAZ KAZDY SPAJA S PRASACOU.

POTOM VZNIKA ZBYTOCNA PANIKA.

POZNAM DVOCH LUDI CO MALI PRASACIU A JEDINE CO MALI BOLA BOLEST V HRDLE... A JEDNA Z TYCH OSOB MALA ESTE JEDEN DEN TEPLOTU ASI 38

PRASACIA JE OVELA SLABSIA AKO NORMALNA CHRIPKA... ALE O NORMALNEJ SA NEHOVORI KOLKO 1000 LUDI ROCNE NA NU NA SLOVENSKU ZOMRIE CO... A NA PRASACIU ZOMRELA ZATIAL "AZ" JEDNA OSOBA

(SAMOZREJME JE MI TO LUTO, MOZNO SOM TO KRUTO NAPISALA, ALE BOLO TO MYSLENE LEN V POROVNANI S PRASACOU)

lililianka

Ved este ani je potvrdene na co za zena zomrela.Preco z toho hned robite paniku?
Psilnujte si imunitu,nechodte na koncerty,na nejake masove zhromazdenia a nenakazite sa chripkou.Myslim normalnou lebo tou sezonnou je nakazenych tolko tisic ludi na Ukrajine.
A hlavne v zaujme svojho a zdravia ludi na Slovensku NECESTUJTE PROSIM VAS NA UKRAJINU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kto tam ide je blazooooooooooooooon a obrovsky.Nerobte paniku,ale necestujte tam.A zatvorene hranice by mali byt uz davno,nie len Ubla ale aj Vysne Nemecke.Ved co sa stane ked do aprila zostanu zatvorene hranice?Myslim si,ze aj u nas by sa mali na prelome novembra-decembra a aj na prelome januara-februara zatvorit aspon na 10 dni vsetky materske,stredne a vysoke skoly.Urcite by to bol pozitivny krok v zamedzeniu sirenia aj beznej chripky.Ak je Vase dievca co len trosku nachladene neposielajte ho do skoly a ak ste aj sami nachladeni nechodte aspon na 5-7 dni do prace.

damian

ved uz som prestal, opakovat sa nebudem, uz na to nemam cas, mam aj dolezitejsie veci ako dookola presviedcat slepych aby videli :-)

damian

len tak dalej, Slovač. Stovky ludi denne zabija ortodoxne zdravotnictvo priamo i napriemo svojim pristupom - chemickym a aj zanedbavanim. A tu umrie zena na prasaciu chripku a ludia idu puknut od strachu. Nevediac, ze to vsetko nahrava miliony do vrecak farmaceutickych satanov.

aluska

ked niekto zomrie na prasaciu chripku, tak to neni normalny zdravy jedinec, je to niekto, kto ma aj ine choroby, ine poruchy organizmu, ktoremu nepracuju dobre nejake organy atd...
prestante tu panikarit...inak umiera sa aj na beznu chripku, ale kedze niektori ludia maju asi dost male iq, niekto umre na nieco a oni si uz myslia ze vyhynie cela planeta...
robite z toho scenar na katastroficky film