Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

oriflame -pure nature purifying clay mask

silenka

jo kazdy sa uci na vlastnych chybach, je to tak:) a trdielk0 no podla toho aky si kupis je 100 ml za 5 eur ale aj 30 ml za 12 eur:)

silenka

no z oriflamu olej je obohateny o manukovy olej, ktory pomaha na kutiky, herpesy, ja som si potierala aj dasno ked ma bolel zub, ked som mala zapaleny a zarasteny necht na nohe a tak, preto nie je 100 percentny ale zabral mi na tvar viac ako z lekarne alebo to bol lenmoj osbony a subjektivny pocit:)a z lekarne ta to vyjde aj lacnejsie, no je to jedno posla mna.

haggy nikdy si nedavaj plny koncentrat lebo to velmi vysusuje, stale sa ma riedit a vyrazok sa rychle nezbavit, chce to svoj cas:)

levicaaaaa

čajovníkový olej z oriflame moc neodporúčam, nakoľko to nie je 100%ný čajovníkový olej, ale je dosť riedený vodou.
Radšej niečo z lekárne...

Čajovníkový olej totiž nie je zelený, ale taký bledohnedý... a ten z oriflame je zelený... :/

Haggy

no ten olej som skušala..ale ja ťava..chcela som sa ich skoro zbaviť..tak som si toho oleja dala vela..a samozrejme..mala suchu tvár.:/ ale toto skusim..dakujem:)

silenka

na taketo problemy vam poradim jednu uper vec.kupte si cajovnikovy olej, bud z oriflamu alebo z lekarne. do pol deci vody si nakvapkajte 5-7 kvapiek toho tea tree oleja a povycisteni pleti, si celu tvar este raz precistite tymto roztokom. s vatovym tamponom. to pol deci mne vydrzi tak na 3 dni.mne sa prestali robit zapalove vyrazky.tak po polhodine som si potom dala krem a este som si vyrazky potrela tym olejom a teraz uz iba tym roztokom potieram tvara je super :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

oriflame -pure nature purifying clay mask - Fórum - ZDRAVIE.sk