Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Očkovanie proti chrípke

michajela

vieš je rozdiel medzi chrípkou a prechladnutím.. chrípka vznikne náhle, vysoké teploty okolo 40, bolesť svalov, kíbov, celková únava, kašel, nádcha, pri komplikáciách aj zápal priedušiek alebo pľúc... možno bola už chorá počas očkovania a to ho len rozbehlo

ja som mala originál chrípku len dvakrát a veru, bolo to fakt hrozné, vtedy netreba antibiotiká, len znižovať horúčku, vitamíny, pokoj na lôžku, pri komplikáciach sa už dávajú..
skoré uzdravenie..

Denz

majka- nasiel som nieco:)
Očkuje sa od oktobra, očkovař sa dá kedykolvek v tejto sezone, teda do marca. Dá sa očkovař, aj keď už vypukne epidémia, ale samozrejme je lepšie nechat sa zaočkovat skůr. Ideálne do konca novembra.

majka__

vevericka, nevies dokedy sa da proti chripke zaockovat? totiz idem 1.12 na operaciu s mandlami a dovtedy sa nechcem dat ockovat, aby som nahodou nezareagovala nejakou teplotou (pre Peta: co sa moze stat...). ale chcela by som sa dat zaockovat v januari mozno. este sa vtedy ockuje, ze?

vevericka

PETO t
ano lenze, ked uZ hovoris o tomto povedz aj to ostatne..su ochorenia, ktore sa chripke podobaju, ale samotna chripka to nie je a tiez sa to ani ako crhipka nelieci, ja len hovorim, ze zo samotnej vakciny memoze mat dany typ chripky..moze mat iny, moze mat chripke podobajucesa ochorenie, alebo aj ten isty len ho mala v tele skor, no zarucene nie z vakciny!!!!!

bingham

Kosa ty trulllo co mi to zase pises za chujoviny...

ja som si najprv robil srandu..., ale teraz mi je jasne ze pises z kliniky, pre dusevne chorych.....

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Očkovanie proti chrípke - Fórum - ZDRAVIE.sk