Nemožem spavať..

nexus

datelinka...jak to ze si nesadnes, to si tak vytazena v praci, ci doma? ci si typ, co neobsedi? :) hyperaktivna? ja mam sedavu pracu, za pocitacom...teraz by som prijal nejaku inu, hlavne komunikovat s ludmi.. to pomaha..odreagovat sa...
ja za "normalnych" oklnosti so spankom nemam vobec problem, cez den som nepotrboval skoro nikdy pospavat a vecer som zaspal, kedy som chcel, alebo aj rano, ked som bol nikede vonku...
ale stres, rozlietane myslinky, to je podla mna vzdy pricina nespavosti...
pastelku tiez urcite nieco trapi...

datelinka

nemas za co, nexus :-)
vsak preto tu sme, aby sme si radili navzajom.
nexus, niekedy je to kvoli vytazenosti a niekedy, aj ked som velmi unavena, nemozem zaspat, myslienky mam rozlietane a neviem ich upratat do "holubnika" :-))) ale viem ze to je len prechodne, ze na druhy den, teda noc uz budem spat, sice kratko, ale tvrdo. :-) cez den vobec nemam vo zvyku spavat, nie som ten typ, co si po obede lahne a spi (ja si pomaly ani nesadnem :-)) ale ked som velmi unavena, mozno raz za mesiac sa mi podari ku veceru zdriemnut si, na par minut. a to je osviezujuce :-)

nexus

datelinka...cau :) som v praci veru, ty spavas tiez malo? ale preco, kvoli vytazenosti, alebo sa ti tiez neda dlhsie?
vcera si mi napisala velmi dobry prispevok na moju temu, dakujem ti... :)

datelinka

asi by som si mala aj ja zalozit temu, spim priemerne 5 hodin denne :-))) ale nestazujem sa, zatial zijem. :-))

nexus

pastelka..tak to ti zavidim, to spis dost, aspon 7 hodin, co by som ja za to dal... :)
ja to mam opacne, lahsie zaspim, ale sa v noci budim...aj dnes... siel som spat nieco po desiatej a o tretej som bol hore...
a rano som musel ist do prace..

nova

ak je to pretrvavajuci akutny problem, zajdi k doktorovi, nech ti zoberie krv, moze byt, ze mas malo mineralov alebo si anemicka, z toho moze clovek pocitovat slabost a unavu. alebo ak beries nejake lieky.... ak nemozes zaspat, moze to byt aj stres zo skoly, doma, nejaky problem

pastelka

nexus, ked si lahnem o pol 11 tak zaspim pred 12, stavam o pol 7..unavena som kazdy den jak šlak ale zaspat sa mi neda...