strach pred operaciou

cokoladka898

mam taky dotaz...nemozem chodit lebo mam strasne slabe nohy. nechcu ma pustit z lozka. aj teraz pred chvilkou som isla s personalom ale podlomili sa mi kolena a povedali dost a musela som spat do postele. ako mam nabrat silu ked som stale v posteli?

cokoladka898

mna v utorok robili a cely tyzden som bola mimo. az teraz sa nejako davam dokopy. dufam ze to pojde kazdym dnom k lepsiemu.

jajkafr

truhlo nemáš sa čoho báť... ja som bola operovaná 4 razy prvýkrát si to nepamätám druhýkrát som bola vyberať krčné mandle v lokálne anestéze a posledné dva razy laparoskopia v celkovej anestéze a celkom rada na to spomínam není to až také strašné dá sa to zvládnuť navyše počas operácie ti tlmia bolesť a po operácii tiež takže si takmer bez bolesti nič nemusíš robiť každý ťa obskakuje tvojou úlohou je len spať a keď máš bolesť pýtať si tabletku od bolesti keď dostaneš na izbu super ľudí tak zažiješ ešte aj veľa srandy :) bude super uvidíš držím palčeky :)

ojka

truhlo, uplne so všetkým suhlasim so zuzic (: ja sam mala presne také isté pocity a nakoniec na to dokonca aj rada spomínam (: uvidíš, bude to fajn (:
a prečo ťa idu operovať?

cokoladka898

mala som chronicky zapal stredneho ucha. cholesteatom som tam teraz nastasiet nemala comu sa velmi tesim. len nejake polypy a dali mi tam titanovy implantat tak snad nieco vydrzi...plus nejake upravy zvukovodu a stredousia

zuzic

truhlo ked ma mali operovat najskor som mala strach teiez. no potom som si poevdala ze bude mi lepsie a ze aj tak musim a zacala som to brat s humrom:) a dalo sa:) nakolko personal bol fajn, mala som z toho vlastne akoby len taku prihodu a nakoniec na to rada spominam:)))